Укрпошта частково відновлює роботу відділень, де це безпечно для клієнтів і працівників

25.02.2022

Шановні клієнти,
Попри складну безпекову ситуацію, пов’язану з нападом російських загарбників на нашу країну, Укрпошта прийняла рішення відновити роботу частини відділень 25 лютого там, де можна це зробити безпечно і для клієнтів і для працівників. Бо ми розуміємо, на скільки наша робота важлива для Вас. Перш за все робота відділень в обмеженому режимі буде зосереджена на забезпеченні обслуговування найбільш вразливих верств населення пенсійними виплатами та товарами побутового споживання, а також можна буде отримати свої посилки.

За звичним графіком працюють переважна більшість відділень у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-франківській, Львівській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопіль, Черкаській та Чернівецькій областях.

Частково працюють відділення у Запоріжській, Донецькій, Житомирській, Полтавській, та Харківській областях.

Не працюватимуть до стабілізації ситуації відділення в Київській, Луганській, Сумській, Херсонській, та Чернігівській областях.

Тим часом небо над Україною залишається закритим для авіаперевезень, але ми домовились з європейськими партнерами про відновлення відправлень як тільки це буде можливо.
Також повідомляємо, що Укрпошта припинила поштове співробітництво з Поштою Росії та Білорусі. Посилки та перекази в ці країни не приймаються. Ті посилки, які були прийняті до 24 лютого, будуть повернуті власникам з оплатою, як тільки безпекова ситуація дозволить це зробити.
Стежимо за ситуацією, повідомлятимемо про подальший розвиток подій. Дякуємо Вам за розуміння і бажаємо нам перемоги!