Укрпошта рятує свята

Минає 2020 рік. Непередбачуваний? Безумовно. Важкий? Ще б пак! Та попри нестабільність світу ми вкотре впевнилися, що ціннісні орієнтири у житті залишилися тими ж: любов, ніжність, турбота. Обійняти тих, хто поруч. Потішити тих, з ким нас розділяють сотні кілометрів. Зрештою, це так легко!

Подаруйте крихітку тепла рідним, друзям та колегам

Надішліть вітальну листівку

У відділеннях Укрпошти представлений новорічний асортимент листівок. Приходьте, підписуйте та надсилайте рідним і друзям навіть у найвіддаленіші куточки України.

Надішліть емоційний лист

Пишіть найважливішим про найважливіше. У відділеннях Укрпошти та поштовому маркеті представлені новорічні конверти. Вкладайте листи, наклеюйте марки та надсилайте своїм близьким будь-куди.

Відправте подарунок поштою

Відправляйте з любов’ю вибрані подарунки у будь-якому з 11 000 відділень Укрпошти по всій країні. Найнижчі тарифи на доставку! Детальніше

Замовте подарунок в інтернет-магазині

Замовляйте у найпопулярніших інтернет-магазинах техніку, одяг, аксесуари, книги, товари для краси, меблі й декор тощо. З інтернет-магазинів, що відмічені жовтим прапорцем, доставляємо безкоштовно! Детальніше

Подаруйте новорічне диво тим, хто цього потребує найбільше

У новорічну ніч людям необхідно більше тепла, ніж зазвичай. На жаль, є ті, хто під час свят може залишитися без підтримки. Але у вас є можливість перевтілитися у новорічних чарівників та подарувати їм диво.

Спільно з партнерами – інтернет-магазинами Укрпошта підготувала подарунки для дитячих будинків, будинків престарілих та лікарень, що борються з COVID-19.

Подарувати новорічне диво

Напишіть лист Новорічному чарівнику

Маєте дітлахів? Новорічний чарівник зачекався на їхні листи! Всі, хто вкаже зворотну адресу, обов’язково отримають лист-відповідь. А ті, хто напише особливі листи, — атмосферні подарунки.

До Новорічної резиденції