Banner

Філателістичний абонемент

Для вкрай заклопотаних чи злегка лінивих

Оформити
Banner Banner Banner

Що?

Філателістичний абонемент — ваша преміальна віртуальна картка, завдяки якій всі випуски 2024 року з моменту купівлі резервуються для вас. Надалі колекціонери, що в Україні, вибирають, які з комплектів оплачувати. Поціновувачам за кордоном пропонується вся продукція місяця одразу.

Banner Banner Banner

Відтепер філателістичний абонемент — у двох різновидах

Відтворення філателістичного абонемента 2023 року

Для кожного випуску — свій комплект: художні поштові марки у форматі аркуша або поштовий блок, конверт з відтиском штемпеля «Перший день. Київ», художній конверт та листівка.

Вартість — 780 грн От спокусники!
Banner Banner

Новинка з винятковим наповненням!

Містить художні поштові марки у форматі аркуша або поштовий блок, конверт з відтиском штемпеля «Перший день. Київ», картмаксимум (картка з наклеєною на лицьовому боці маркою й відтиском штемпеля «Перший день») та окремі лімітовані випуски.

Лише 5000 екземплярів! Вартість — 2340 грн От спокусники!
Banner Banner

Абонемент — вагомий подарунок як для затятих колекціонерів, так і для всіх інших поціновувачів філателії

Навіщо?

Ви — з-поміж щасливчиків, яких не оминає жоден випуск
Йдеться й про ті, тираж яких обмежено. Ба більше, усі власники філателістичного абонемента отримують цінний конверт з відтиском штемпеля «Перший день», який є лише в Києві та лише в день введення випуску в обіг. А «Ексклюзив» — ще й картмаксимум та окремі лімітовані поштові випуски.

Ваша філателістична колекція поповнюється сама собою
Ви отримуєте персональні листи на email із пропозиціями — встигайте оплачувати новинки до вказаного дедлайну й забирати їх у відділенні.

Ви насолоджуєтеся сном та вранішньою кавою
Не заводите декілька будильників, аби не проґавити передзамовлення, та не тупцюєте у відділенні, де відразу після запуску не проштовхнутися.

Для кого?

Для тих, хто знається на філателістичному мистецтві, та для тих, хто анічогісінько не тямить (що лукавити — як і більшість з нас).

Для тих, у кого величезна колекція, та для тих, хто схопив тільки марку «Русскій воєнний корабль, іді… !» й хизується нею (а хто ні?).

Для тих, хто зберігає все у клясері, та для тих, хто носить найулюбленішу марку під чохлом смартфона (всяке буває).

Для тих, хто повсякчас дарує новинки друзям і колегам, та для тих, хто на запитання «Як знайти?», лише зводить плечима (відтепер відповідь є!).

Покрокова інструкція для новачків

Крок 1

Оформлюйте філателістичний абонемент

Додавайте* філателістичний абонемент «Стандарт» або «Ексклюзив» у кошик, вказуйте персональні дані та оплачуйте.

* Є можливість замовити необмежену кількість філателістичних абонементів. Один філателістичний абонемент «Стандарт» передбачає купівлю від одного до п’яти (вибирається відразу та не змінюється впродовж 2024 року) комплектів продукції.

Крок 2

Оплачуйте новинки онлайн

Якщо ви в Україні, напередодні введення в обіг кожного випуску ви отримуватимете лист на email та SMS/Viber-сповіщення. Ознайомлюйтеся з переліком продукції та оплачуйте замовлення до зазначеного дедлайну.

Якщо ви за кордоном, оплачуйте всю продукцію наприкінці того чи іншого місяця.

Крок 3

Відстежуйте відправлення та забирайте його

Після укомплектування замовлення отримуйте на email трек-номер, за яким відправлення можна відстежувати на сайті Укрпошти. Коли замовлення прибуде до відділення, надійде SMS-повідомлення.

Вартість доставки замовлення

Доставка по Україні

Доставка по Україні безкоштовна. Здійснюється відразу після введення того чи іншого випуску в обіг.

Колекціонерам за кордоном

Колекціонерам за кордоном замовлення надсилається за тарифами Укрпошти на послугу доставки дрібних пакетів. Коли очікувати? Простими словами, випуски лютого відправляються до 10 березня, випуски березня — до 10 квітня тощо.


Оформлення й оплата філателістичного абонемента засвідчують згоду клієнта з Порядком обслуговування власників філателістичного абонемента та згоду на обробку АТ «Укрпошта» персональних даних.

Часті запитання

Як і у 2023 році, у 2024-му Укрпошта працюватиме за оперативним планом випуску поштової продукції, який фіксуватиме ситуацію на фронті, успіхи ЗСУ та повернення українських територій. Планується поштовий випуск до річниці російсько-української війни, а ще — продовження серій «Міста Героїв», «Героїчні професії», «Зброя Перемоги» тощо. Про новинки можна дізнаватися з анонсів та філателістичних бюлетенів, що розміщуються на сайті Укрпошти.

За філателістичним абонементом на 2024 рік ви матимете можливість придбати всі випуски художніх поштових марок, введених в обіг Укрпоштою після оформлення та оплати вами філателістичного абонемента.

У разі успішної оплати ви отримаєте лист-підтвердження від Укрпошти на email. Якщо такий лист ви не знайдете у папці «Вхідні», радимо перевірити папку «Спам». У разі відсутності такого листа слід звернутися до контакт-центру Укрпошти: 0 800 300 545.

Ви маєте право не сплачувати вартість замовленої за філателістичним абонементом продукції. Водночас кошти за оформлення філателістичного абонемента (абонплата) поверненню не підлягають.

Напередодні введення в обіг кожного випуску ви отримуватимете персональний лист на email з переліком філателістичної продукції, що входить до набору, та його вартістю. Оплатити замовлення потрібно до введення в обіг випуску. Колекціонерам з-за кордону наприкінці місяця потрібно оплатити продукцію поточного місяця.

Якщо ви в Україні, у разі успішної оплати замовлення відправляється на вказане під час реєстрації відділення Укрпошти після введення випуску в обіг. Доставка — безкоштовна.

Якщо ви за межами України, продукція надсилається з 1 до 10 числа наступного місяця за тарифами Укрпошти на послугу доставки дрібних пакетів за кордон. Тобто поштові випуски січня будуть надіслані до 10 лютого.

Після того, як замовлення буде укомплектовано, на ваш email надійде повідомлення про факт надсилання та трек-номер, за яким відправлення можна відстежувати на сайті Укрпошти. Коли замовлення прибуде до відділення, ви отримаєте SMS-повідомлення.

Для цього вам потрібно звернутися до контакт-центру Укрпошти: 0 800 300 545.