0 800 300 545

контакт-центр

Грошові перекази

1. Відправник
2. Сума переказу

Разом:

з врахуванням комісії 60 грн

Ви ввели суму більше максимальної!
3. Отримувач

Хочу отримувати інформацію про нові функції, спеціальні пропозиції та іншу корисну інформацію

Ознайомлений(-а) та приймаю Політику конфіденційності. Погоджуюсь з тим, що нею регулюється користування послугами АТ «Укрпошта».

Для продовження роботи необхідно погодитися з Політикою конфіденційності

У партнерстві з:

До оплати приймаються:

© Всі права захищені

Послуга пересилання поштових переказів здійснюється в рамках внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Поштовий переказ»

Ви пересилаєте кошти в будь-якому зручному місці, для цього потрібен лише комп’ютер, смартфон чи планшет та підключення до мережі Інтернет.

Вам не потрібно заповнювати жодних паперових документів та витрачати час на відвідування відділень зв’язку.

Онлайн-сервіс для відправки коштів з картки в готівку доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Вартість переказу при виборі опції з картки додому (адресний переказ) становить: 60 грн.

Вартість переказу при виборі опції з картки до відділення (терміновий переказ) становить: 40 грн.

Вартість переказу сплачує відправник. Отримувач отримує переказ на відділенні, або вдома безкоштовно.

Максимальна сума одного переказу становить 14 999 грн. Для здійснення переказу з банківської картки, перевірте ліміти по картці, що встановлюються на інтернет операції. В разі потреби змінити ліміт, зверніться до Служби підтримки банку, що випустив Вашу картку.

Щоб переказати грошові кошти на домашню адресу Отримувача, оберіть опцію з картки додому (адресний переказ).

При виборі опції з картки додому, листоноша принесе переказ за вказаною адресою та передасть безпосередньо в руки Отримувача протягом 2-х робочих днів. Для отримання переказу Отримувачу необхідно лише пред’явити листоноші власний паспорт.

Такий спосіб переказу зручний тим, що Отримувачу не потрібно витрачати час та самостійно відвідувати відділення зв’язку. Опція працює для будь-яких населених пунктів України.

Якщо Отримувач, якому Ви переказуєте кошти, проживає в населеному пункті, де наявне автоматизоване відділення Укрпошти, Ви можете скористатися опцією з картки до відділення(терміновий переказ).

Такий переказ надійде до відділення вже через 15 хвилин після відправлення. При відправленні такого переказу, Ви повинні самостійно повідомити Отримувачу реєстраційний номер, суму та місце можливого одержання переказу. Для отримання переказу Отримувачу потрібно назвати реєстраційний номер переказу та пред’явити паспорт працівнику відділення.

Перейдіть за посиланням, щоб перевірити, чи наявні автоматизовані відділення у потрібному Вам населеному пункті.

Переказати готівку до відділення можливо тільки до автоматизованих відділень. Перейдіть за посиланням, щоб перевірити, чи наявні автоматизовані відділення у потрібному Вам населеному пункті.

Отримати готівку на відділенні можливо у будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти на всій території України. Щоб одержати кошти зверніться до автоматизованого відділення з паспортом та реєстраційним номером поштового переказу.

  • АТ «Укрпошта» – це державна компанія, яка гарантує безпеку та конфіденційність усіх операцій з грошовими коштами.
  • Переказ з картки додому відповідає міжнародним стандартам безпеки PCI DSS, та здійснюється у відповідності до всіх правил та вимог платіжних систем.
  • Відправник самостійно вводить та перевіряє інформацію, а відтак ризик шахрайства та помилкових списань мінімальний.
  • Переказ видається Отримувачу тільки при пред’явленні паспорту, а при виборі опції з картки до відділення. Отримувач також повідомляє реєстраційний код переказу, який відомий тільки Відправнику та Отримувачу.
  • Переказ виплачується / вручається протягом 30 календарних днів з дня їх надходження.
  • Перекази, які не виплачені / не вручені протягом 30 днів з дня здійснення переказу, на 31-й день надходять до відділення 01001.
  • Для отримання переказу відправнику необхідно звернутися до відділення 01001 (м. Київ, вул. Хрещатик, 22) або до будь-якого відділення для написання заяви на пересилання переказу.
  • Відправнику необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу, реєстраційний номер переказу, а також знати суму переказу.

Інші послуги