Для видавців

Шановні партнери!

Розпочалася організація включення медіа до каталогів на ІІ-ге півріччя 2024 року. Для всіх охочих включити свої медіа до каталогів публікуємо лист-запрошення і пакет документів для заповнення.

Пропонуємо також розмістити рекламу ваших видань у «Каталозі видань України “Преса поштою”», на сторінках якого представлено понад 800 найменувань газет, журналів, книг, довідників та електронних видань, і каталогах місцевих видань України.

Унікальні переваги для вас
  • Доступ до мільйонів передплатників — передплатний каталог розміщується у всіх поштових відділеннях України.
  • Можливість розповсюдження передплатного каталогу за базами юридичних осіб України.
Особливості каталогу
  • Розділи: «Газети України», «Журнали України», «Книги, довідники тощо», «Електронні видання».
  • Видання розміщуються за алфавітним порядком.
  • Назви газет, журналів і книг супроводжуються анотаціями або описом їхньої тематичної спрямованості та контактними телефонами редакцій.

Використайте шанс прорекламувати своє видання на сторінках «Каталогу видань України “Преса поштою”». Завдяки рекламі кількість передплатників вашого видання зросте!

Пропонуємо вам ознайомитися з умовами включення періодичних видань до «Каталогу видань України “Преса поштою”» та «Каталогів місцевих видань України».Договірний відділ:

Тел.: 044 323-21-49.

Email: [email protected].

Відділ каталогів:

Тел.: 044 323-21-25.

Email: [email protected].

Тарифи на послуги, що надаються у рамках проєкту «Преса поштою»

Зверніть увагу!

Згідно з ЗУ «Про видавничу справу» та відповідно до постанови КМУ від 10.03.2017 р. №135 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції» необхідним документом для укладання договору з АТ «Укрпошта» на розповсюдження періодичних видань та включення видань до «Каталогу видань України «Преса поштою» є свідоцтво про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

Ознайомитися з умовами та порядком внесення суб’єктів видавничої справи до цього держреєстру можна на вебсайті Держкомтелерадіо (рубрика «Адміністративні послуги», розділ «Умови та порядок внесення до Державного реєстру») або за телефоном (044) 279 51 56.

Дякуємо за співпрацю й пропонуємо наявним і новим видавцям організувати розповсюдження видань за передплатою за «Каталогом видань України «Преса поштою».