Для видавців

Шановні видавці! Пропонуємо вам розмістити рекламу ваших видань у «Каталозі видань України “Преса поштою”» (на сторінках якого представлено близько 1200 найменувань видань газет, журналів, книг, довідників, електронних видань) та каталогах місцевих видань України.

Унікальні переваги для вас
  • Доступ до мільйонів передплатників — передплатний каталог розміщується у кожному з понад 10 500 поштових відділень по всій території України, на сайті Укрпошти й ДП «Преса».
  • Можливість розповсюдження передплатного каталогу за базами юридичних осіб України.
Особливості каталогу
  • Розділи: «Газети України», «Журнали України», «Книги, довідники тощо», «Електронні видання».
  • Видання розміщуються за алфавітним порядком.
  • Назви газет, журналів і книг супроводжуються анотаціями або описом їхньої тематичної спрямованості та контактними телефонами редакцій.

Використайте шанс прорекламувати своє видання на сторінках «Каталогу видань України “Преса поштою” на II півріччя 2021 року». Завдяки рекламі кількість передплатників вашого видання зросте!

Контактні телефони АТ «Укрпошта»

Відділ каталогів:

Тел.: 044 323-21-25.

Email: golishev-km@ukrposhta.ua.

Контактні телефони ДП «Преса»

Договірний відділ:

Тел.: 044 248-78-09, 044 248-04-06.

Email: nachdogovor@presa.ua.

Тарифи на послуги, що надаються у рамках проєкту «Преса поштою»

Зверніть увагу!

Згідно з ЗУ «Про видавничу справу» та відповідно до постанови КМУ від 10.03.2017 р. №135 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції» необхідним документом для укладання договору з АТ «Укрпошта» на розповсюдження періодичних видань та включення видань до «Каталогу видань України «Преса поштою» на 2019 рік є свідоцтво про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

Ознайомитися з умовами та порядком внесення суб’єктів видавничої справи до цього держреєстру можна на вебсайті Держкомтелерадіо (рубрика «Адміністративні послуги», розділ «Умови та порядок внесення до Державного реєстру») або за телефоном (044) 279 51 56.

Дякуємо за співпрацю й пропонуємо наявним і новим видавцям організувати розповсюдження видань за передплатою за «Каталогом видань України «Преса поштою».

Пріоритетна викладка — послуга, яка дає змогу розміщувати періодичні видання у поштових відділеннях максимально близько до клієнтів і потенційних передплатників. Видання розміщуються на спеціальних стійках в операційному залі. Всього ми маємо 2000 одиниць такого спеціалізованого обладнання у найбільших поштових відділеннях по всій Україні.

Умови: Топ-40 найпопулярніших видань філій розміщуються на стійках безкоштовно.

Для видавців / редакцій, які мають бажання популяризувати свої видання, вартість розміщення одного видання на стійці з 1 січня 2021 року становить 6,67 грн/місяць (без ПДВ).