Бандероль

Про послугу

Бандероль — це поштове відправлення, що містить друковану поліграфічну продукцію, документи, книги, блокноти, фотографії тощо. Пересилання упаковуються в конверти, папки, коробки, крафт папір, поліетилен тощо.

Граничні розміри:

 • максимальний: 600 мм в одному вимірі (сума довжини, ширини і товщини не може перевищувати 900 мм);
 • для згорнутих трубою (рулони) — 700 мм у довжину і 150 мм у діаметрі.

Маса: до 3 кг (по Україні), до 5 кг (міжнародні).

Види бандеролей
 • Проста бандероль

  Пересилається простим порядком і не має трек-номера для відстеження.

  Як відправити: опустити бандероль із відповідними поштовими марками у поштову скриньку (якщо розміри дозволяють) або передати оператору у поштовому відділенні та оплатити. Упакування можна придбати у відділенні.

  Прості бандеролі ми доставляємо за вказаною адресою, і листоноша залишає бандероль у поштовій абонентській скриньці, а якщо розміри відправлення цього не дозволяють — бандероль видається у відділенні.

 • Рекомендована бандероль

  Пересилається рекомендованим порядком наземним чи авіатранспортом і має трек-номер для відстеження.

  Як відправити: передати бандероль оператору у поштовому відділенні та після сплати отримати розрахунковий документ (чек), в якому вказаний трек-номер відправлення.

  За трек-номером можна відстежити бандероль (на сайті Укрпошти, в мобільному застосунку або через чат-бот у Messenger, Viber та Telegram).

  Рекомендовані бандеролі ми видаємо особисто адресату під підпис або за довіреністю у відділенні. За додаткову плату такі листи можуть бути доставлені за адресою.

 • Бандеролі з оголошеною цінністю (міжнародна доставка за межі України)

  Відправник вказує оголошену цінність бандеролі, яка частково чи повністю компенсується Укрпоштою у разі втрати бандеролі. Ці бандеролі також мають трек-номер для відстеження.

  Як відправити: передати бандероль оператору у поштовому відділенні, вказати оголошену цінність та після сплати отримати розрахунковий документ (чек), в якому вказаний трек-номер відправлення.

Додаткові послуги:
 • SMS-підтвердження про вручення

  Ми повідомимо вас, коли бандероль буде вручено

 • Повідомлення про вручення

  Заповніть форму 119 для відправлення по Україні або бланк CN07 для міжнародного відправлення, щоб замовити повідомлення, яким ми проінформуємо вас, коли і кому (адресату чи довіреній особі) було вручено лист. За відправленням по Україні повідомлення повертається як реєстроване поштове відправлення та має свій тек-номер, а за міжнародним — простим порядком. Можна також додати відмітку «Вручити особисто». Послуга для України та для країн, визначених у Керівництві з приймання міжнародних поштових відправлень

 • Доставка кур’єром (з посильним)

  Доставку відправлення за адресою ми здійснимо одразу після його прибуття на відділення. Послуга для України та країн, визначених у Керівництві з приймання міжнародних поштових відправлень.

Тарифи

Перегляньте тарифи за посиланням.

Терміни

Перегляньте терміни за посиланням.

Як правильно підписати

Важливо підписати бандероль розбірливим почерком.

Кому: адресу одержувача напишіть у правій нижній частині бандеролi.

Вкажіть прізвище, ім’я та по батькові адресата, найменування вулиці, номер будинку та квартири, населений пункт, район та область (мовою країни призначення), поштовий індекс, країну (українською мовою).

На міжнародному поштовому відправленні найменування адресата та його поштову адресу слід написати латинськими літерами та арабськими цифрами. Якщо поштова адреса написана мовою країни призначення, то під нею слід повторити назву населеного пункту та країни призначення українською мовою (великими літерами).

Від кого: адресу відправника напишіть у лівій верхній частині.

Вкажіть прізвище, ім’я та по батькові відправника, найменування вулиці, номер будинку та квартири, населений пункт, район та область (мовою країни відправлення), поштовий індекс, населений пункт та країну (продублюйте латинськими літерами).

Поштові індекси України ви можете знайти на сайті Укрпошти, в мобільному застосунку або через чат-бот у Messenger, Viber та Telegram.