Тарифи на масовий кур’єрський забір або доставку

Завантажити у форматі PDF
Маса відправлення Тариф з ПДВ, грн
До 30 кг включно 120,00
Понад 30 кг (за кожні наступні повні та неповні 10 кг), але не більше ніж 300 грн 40,00
За кожні подальші 30 хвилин простою автомобіля 120,00

Примітки:

  1. Максимальна загальна маса відправлень — 1500 кг. Водночас її розмір може бути збільшено відповідно до чинного Порядку надання послуги «Масовий кур’єрський забір або доставка».
  2. Мінімальна кількість відправлень для забору або доставки — 10.
  3. Час надання послуги — 1 година, додатковий час надання послуги оплачується окремо.
  4. За наявності договору між суб’єктом господарювання та АТ «Укрпошта» про надання послуг з пересилання відправлень «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» (внутрішні посилки без оголошеної цінності масою понад 10 кг та посилки з оголошеною цінністю), «Укрпошта Документи» та якщо обсяг одного забору складає 400 і більше відправлень, тарифи на пересилання таких відправлень враховують вартість масового кур’єрського забору цих відправлень з пункту здачі, вказаного суб’єктом господарювання в межах обласного центру, м. Києва та в його передмісті до 10 км.
  5. Мінімальний обсяг одного забору відправлень для суб’єкта господарювання, з яким укладено договір про надання послуг з пересилання відправлень «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» (внутрішні посилки без оголошеної цінності масою понад 10 кг та посилки з оголошеною цінністю), «Укрпошта Документи», рекомендованих листів, передбачених Порядком, тарифи на пересилання яких враховують вартість масового кур’єрського забору цих відправлень, може бути зменшений за рішенням Тарифного комітету АТ «Укрпошта», яке приймається на підставі подання відповідного напряму з розвитку бізнесу АТ «Укрпошта» (з аргументацією та обґрунтуванням економічної доцільності прийняття такого рішення).
  6. За рішенням Тарифного комітету АТ «Укрпошта», яке приймається на підставі подання відповідного напряму АТ «Укрпошта» (з аргументацією та обґрунтуванням економічної доцільності), суб’єкту господарювання на визначений період може встановлюватися на послугу знижений рівень тарифів у розмірі не нижче її маржинальної собівартості.