Видача готівкових гривень та/або поповнення платіжних карток через POS-термінали

banner
Видача готівкових гривень та поповнення платіжних карток (зокрема за дорученням)
Поповнення готівкових гривень через POS-термінали Укрпошти 1,50%, але не менше ніж 10,00 грн
Видача готівкових гривень через POS-термінали Укрпошти, але не менше ніж 50,00 грн 2,00%

Архів тарифів

Архів публічних пропозицій

Держателі платіжних карток, зокрема платіжних засобів з підтримкою технології NFC (годинник, кільце, смартфон) VISA, Mastercard та ПРОСТІР мають можливість отримувати готівкові кошти у поштових відділеннях Укрпошти через POS-термінали АТ «Укрпошта».

  • За одну операцію можна зняти від 50 до 30 000 гривень.
  • Комісія Укрпошти за видачу коштів через власні POS-термінали — 2% від суми видачі. Банк, що випустив картку, може знімати комісію відповідно до затверджених тарифів. Щоб ознайомитися з ними, зверніться до банку за телефоном, який вказано на зворотному боці платіжної картки.
  • Щоб підтвердити операцію зняття готівки, потрібно ввести PIN-код.

Щоб дізнатися, у якому відділенні (пункті надання послуг) Укрпошти є можливість здійснити видачу готівкових гривень через POS-термінали, поставте ✔ напроти фільтру «Оплата карткою» та вкажіть індекс або населений пункт на сторінці.

Держателі платіжних карток, зокрема платіжних засобів з підтримкою технології NFC (годинник, кільце, смартфон) VISA та Mastercard мають можливість поповнити платіжну картку готівкою у поштових відділеннях Укрпошти через POS-термінали АТ «Укрпошта».

  • Операцію можливо здійснити як при наявності платіжної картки, так і при введенні клієнтом номеру платіжної картки на PIN-Pad.
  • Поповнення платіжних карток здійснюється в національній валюті — гривні.
  • За одну операцію можна поповнити від 10 до 29 999 гривень (з урахуванням комісії).
  • Комісія Укрпошти за поповнення платіжної картки через власні POS-термінали — 1,5% від суми поповнення, але не менше ніж 10 грн.

Щоб дізнатися, у якому відділенні (пункті надання послуг) Укрпошти є можливість здійснити поповнення платіжних карток через POS-термінали, поставте ✔ напроти фільтру «Оплата карткою» та вкажіть індекс або населений пункт на сторінці.

Держателі платіжних карток VISA та Mastercard мають можливість отримувати готівкові кошти у відділеннях поштового зв’язку АТ «Укрпошта» через POS-термінали АТ «Райффайзен Банк».

Комісія за зняття готівки через POS-термінали АТ «Райффайзен Банк»:

  • з карток АТ «Райффайзен Банк» — 0% (але можлива комісія відповідно до тарифів АТ «Райффайзен Банк»);
  • з карток інших банків — 3%.

Показати деталі