0 800 300 545

контакт-центр

Виплата та доставка пенсій

Виплата та доставка пенсій і соціальних допомог — традиційна послуга Укрпошти, яку компанія успішно надає протягом багатьох років.

Укрпошта є національним поштовим оператором, має найбільшу мережу відділень і доставляє пенсії в усі населені пункти країни без виключення.

Отримувати пенсію/соціальну допомогу можна особисто у відділенні поштового зв’язку чи з доставкою додому. За необхідності, це може робити уповноважена особа (за довіреністю).

Якщо у Вас є бажання отримувати пенсію/соціальну допомогу через Укрпошту, необхідно подати заяву до органів Пенсійного фонду України, органів праці та соціального захисту населення за місцем проживання, де зазначити бажання отримувати пенсію/соціальну допомогу через Укрпошту.

Якщо виникла необхідність, наприклад, за станом здоров’я, отримувати пенсію чи соціальну допомогу не на банківський рахунок, а безпосередньо додому через листоношу, Ви також можете звернутись до територіального управління Пенсійного фонду України або управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання. та подати заяву про припинення перерахування пенсії на банківський рахунок та отримання пенсії через пошту за місцем фактичного проживання.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення (за наявності).

Виплата пенсій проводиться у період з 4 по 25 число щомісяця. Виплата соціальних допомог проводиться у період, зазначений органами праці та соціального захисту населення.