Закупівлі

Команда закупівель Укрпошти працює над створенням умов прозорості, чесної конкуренції, максимальної економії та ефективності. Наша мета — вчасно купувати товари, роботи й послуги необхідної якості та за кращою ціною. Ми відкриті до співпраці та запрошуємо потенційних постачальників брати участь у наших закупівлях.

АТ «Укрпошта» здійснює закупівлі за Законом України «Про публічні закупівлі», відповідно інформацію щодо планування та проведення закупівель постачальники можуть знайти на Prozorro.

Система електронних торгів PROZORRO

Найближчі закупівлі

Прийом пропозицій до 24.12.2019р.

Інкасація грошової виручки у відділеннях поштового зв’язку обласних центрів

Інформація про тендери за посиланням

Контактні особи: Стаєцький Михайло, 050 100 24 37, staietskyi-mv@ukrposhta.ua; Сталмокас Олександр, stalmokas-or@ukrposhta.ua

26.12.2019 р., 10:00

Закупівля програмного забезпечення для впровадження системи електронного документообігу (зустріч для обговорення)

Місце зустрічі: м. Київ, вул. Хрещатик 22, 3 поверх, кімната для переговорів

Контактні особи: Володимир Ляшуга, 067 220 67 59, lyashuga-vv@ukrposhta.ua; Ганна Пясецька,097 871 19 66, piasetska-ho@ukrposhta.ua

26.12.2019 р., 14:00

Закупівля послуг із друку буклетів та дисконтних карток для клієнтів компанії (зустріч для обговорення)

Місце зустрічі: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 3 поверх, кімната для переговорів

Контактні особи: Лопатнюк Вікторія, 050 360 95 04, lopatniuk-vk@ukrposhta.ua

Якщо під час закупівель ви побачили потенційні корупційні ризики або необ’єктивну оцінку пропозицій постачальників, напишіть нам.

Архів оголошень про закупівлі

Учасники наших закупівель подають тендерні пропозиції після реєстрації на авторизованих електронних майданчиках. Щоб знайти тендер, скористуйтеся пошуком на порталі prozorro.gov.ua, у модулі аналітики bi.prozorro.org або здійсніть пошук на майданчиках. При пошуку наших тендерів можна використовувати декілька фільтрів (код CPV + тип процедури, код CPV + регіон + очікувана вартість тощо).

Найпоширенішою та основною процедурою наших закупівель є процедура відкритих торгів. Участь у торгах за такою процедурою може брати будь-який постачальник, який зацікавився оголошенням і тендерною документацією на вебпорталі закупівель та зареєструвався на будь-якому з акредитованих майданчиків.

Закупівлі, на які дія закону не поширюється, товариство здійснює за внутрішнім порядком, як із використанням системи закупівель PROZORRO.

Корисна інформація для учасників торгів

Додаткова інформація