0 800 300 545

контакт-центр

Закупівлі

Команда закупівель Укрпошти працює над створенням умов прозорості, чесної конкуренції, максимальної економії та ефективності. Наша мета — вчасно купувати товари, роботи й послуги необхідної якості та за кращою ціною. Ми відкриті до співпраці та запрошуємо потенційних постачальників брати участь у наших закупівлях.

АТ «Укрпошта» здійснює закупівлі за Законом України «Про публічні закупівлі», відповідно інформацію щодо планування та проведення закупівель постачальники можуть знайти на Prozorro.

Відбори комітентів для продажу рису та гречки через відділення Укрпошти

Vidbory_komitentiv_AT_Ukrposhta_rys_hrechka

Через власну мережу відділень АТ «Укрпошта» реалізує окремі категорії харчових продуктів та товарів широкого вжитку, що здійснюється, загалом, на умовах комісії. У вересні товариство планує почати проведення відборів комітентів (постачальників), з якими будуть укладені договори комісії.

Відбори проводитимуться із застосуванням відкритих аукціонів через систему Prozorro

Насамперед буде проведено відбори для таких категорій, як РИС та ГРЕЧКА. Запрошуємо учасників ринку на відкриту зустріч щодо обговорення їх умов.

Зустріч відбудеться 28.08.2020 об 11:00 у режимі онлайн.

Інформація для приєднання до зустрічі в Microsoft Teams:

«Відбори комітентів АТ Укрпошта для категорій "РИС" та "ГРЕЧКА"»

Система електронних торгів PROZORRO

Найближчі закупівлі

Якщо під час закупівель ви побачили потенційні корупційні ризики або необ’єктивну оцінку пропозицій постачальників, напишіть нам.

Архів оголошень про закупівлі

Учасники наших закупівель подають тендерні пропозиції після реєстрації на авторизованих електронних майданчиках. Щоб знайти тендер, скористуйтеся пошуком на порталі prozorro.gov.ua, у модулі аналітики bi.prozorro.org або здійсніть пошук на майданчиках. При пошуку наших тендерів можна використовувати декілька фільтрів (код CPV + тип процедури, код CPV + регіон + очікувана вартість тощо).

Найпоширенішою та основною процедурою наших закупівель є процедура відкритих торгів. Участь у торгах за такою процедурою може брати будь-який постачальник, який зацікавився оголошенням і тендерною документацією на вебпорталі закупівель та зареєструвався на будь-якому з акредитованих майданчиків.

Закупівлі, на які дія закону не поширюється, товариство здійснює за внутрішнім порядком, як із використанням системи закупівель PROZORRO.

Корисна інформація для учасників торгів

Додаткова інформація