Закупівлі

Система електронних торгів Prozorro

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості предмета закупівлі оприлюднені в оголошеннях про проведення конкурентних процедур, які доступні нижче за відповідними посиланнями (Постанова КМУ від 11.10.2016 № 710 Про ефективне використання державних коштів)

Якщо під час закупівель ви побачили потенційні корупційні ризики або необ’єктивну оцінку пропозицій постачальників, напишіть нам.

Архів оголошень про закупівлі

Учасники наших закупівель подають тендерні пропозиції після реєстрації на авторизованих електронних майданчиках. Щоб знайти тендер, скористуйтеся пошуком на порталі prozorro.gov.ua, у модулі аналітики bi.prozorro.org або здійсніть пошук на майданчиках. При пошуку наших тендерів можна використовувати декілька фільтрів (код CPV + тип процедури, код CPV + регіон + очікувана вартість тощо).

Найпоширенішою та основною процедурою наших закупівель є процедура відкритих торгів. Участь у торгах за такою процедурою може брати будь-який постачальник, який зацікавився оголошенням і тендерною документацією на вебпорталі закупівель та зареєструвався на будь-якому з акредитованих майданчиків.

На період воєнного часу відкриті торги з особливостями на Prozorro тимчасово проходять без аукціонів.

Закупівлі, на які дія закону не поширюється, товариство здійснює за внутрішнім порядком, як із використанням системи закупівель Prozorro.

Корисна інформація для учасників торгів

Додаткова інформація