0 800 300 545

контакт-центр

Закупівлі

Команда закупівель Укрпошти працює над створенням умов прозорості, чесної конкуренції, максимальної економії та ефективності. Наша мета — вчасно купувати товари, роботи й послуги необхідної якості та за кращою ціною. Ми відкриті до співпраці та запрошуємо потенційних постачальників брати участь у наших закупівлях.

АТ «Укрпошта» здійснює закупівлі за Законом України «Про публічні закупівлі», відповідно інформацію щодо планування та проведення закупівель постачальники можуть знайти на Prozorro.

Оголошення № 1

«АТ «Укрпошта» планує закупівлю, монтаж приладів охоронної сигналізації та подальше її обслуговування у відділеннях поштового зв’язку по всій України, в тому числі в межах Дніпропетровської області

Запрошуємо учасників ринку на відкриту зустріч щодо обговорення умов проведення закупівлі

Зустріч відбудеться 27.07.2020 о 12:00 в режимі онлайн зустрічі

Інформація для приєднання до Мітингу в Zoom:

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 769 7452 2758

Passcode: 0BmEXh

Оголошення № 2

«АТ «Укрпошта» планує закупівлю, монтаж приладів охоронної сигналізації та подальше її обслуговування у відділеннях поштового зв’язку по всій України, в тому числі в межах м. Києва та Київської області

Зустріч відбудеться 27.07.2020 о 14:00 в режимі онлайн зустрічі

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 798 3591 0982

Passcode: yJd2pJ»

Система електронних торгів PROZORRO

Найближчі закупівлі

Якщо під час закупівель ви побачили потенційні корупційні ризики або необ’єктивну оцінку пропозицій постачальників, напишіть нам.

Архів оголошень про закупівлі

Учасники наших закупівель подають тендерні пропозиції після реєстрації на авторизованих електронних майданчиках. Щоб знайти тендер, скористуйтеся пошуком на порталі prozorro.gov.ua, у модулі аналітики bi.prozorro.org або здійсніть пошук на майданчиках. При пошуку наших тендерів можна використовувати декілька фільтрів (код CPV + тип процедури, код CPV + регіон + очікувана вартість тощо).

Найпоширенішою та основною процедурою наших закупівель є процедура відкритих торгів. Участь у торгах за такою процедурою може брати будь-який постачальник, який зацікавився оголошенням і тендерною документацією на вебпорталі закупівель та зареєструвався на будь-якому з акредитованих майданчиків.

Закупівлі, на які дія закону не поширюється, товариство здійснює за внутрішнім порядком, як із використанням системи закупівель PROZORRO.

Корисна інформація для учасників торгів

Додаткова інформація