Філателістичний абонемент

Колекціонуєте чи збираєтеся розпочати колекціонувати українську філателістичну продукцію? Тоді скористайтеся унікальною послугою від Укрпошти й оформте філателістичний абонемент, за яким впродовж року системно постачатимуться нові випуски поштових марок та філателістичної продукції.

Оформити філателістичний абонемент можна у кожній області України, а також у місті Києві, звернувшись до визначених відділень поштового зв’язку або роздрукувавши бланк філателістичного абонемента, заповнивши усі необхідні поля, поставивши підпис та надіславши його з позначкою «ФІЛАБОНЕМЕНТ» на електронну адресу Управління філателістичної продукції АТ «Укрпошта» mazepa-sp@ukrposhta.ua або поштою: АТ «Укрпошта», вул. Хрещатик, 22, каб. 551, м. Київ, 01001. Водночас власники філателістичних абонементів, які оформили його на вебсайті, купувати замовлену продукцію мають у вибраному і зазначеному ними у бланку абонемента відділенні поштового зв’язку.

Бланк філателістичного абонемента

Відділення поштового зв’язку, де організовано обслуговування за філателістичним абонементом

Правила обслуговування за філателістичним абонементом

  1. Право оформлення філабонементів мають виключно фізичні особи, в кількості не більше 1 примірника.
  2. Оформити філабонемент можна у визначених об’єктах поштового зв’язку і на корпоративному вебсайті АТ «Укрпошта», у розділі «Філателія — Філателістичний абонемент».
  3. Передплатна кампанія на наступний календарний рік з оформлення філабонемента стартує у ІV кварталі поточного року. Оформлення філабонементів також може здійснюватися впродовж поточного року, водночас постачання продукції за таким філабонементом розпочинається не раніше ніж через 30 календарних днів від дати його оформлення.
  4. Філабонемент є дійсним за умови заповнення його власником усіх обов’язкових реквізитів у полях та наявності на ньому його власного підпису.
  5. Філабонемент дає право на придбання замовленої продукції лише в тому об’єкті поштового зв’язку, який вибрано власником філабонемента для здійснення обслуговування, та який зазначено на бланку.
  6. За філабонементом протягом року, на який він оформлений, гарантується одержання замовленої продукції згідно з зазначеними його власником асортиментом та кількістю.
  7. Власник філабонемента зобов’язаний придбати замовлену продукцію в повному обсязі протягом місяця від дня надходження її у продаж. Невикуплена власником філабонемента у зазначений термін продукція направляється у вільний продаж.
  8. У разі відмови власника філабонемента від купівлі замовленої продукції або купівлі не в повному обсязі філабонемент анулюється АТ «Укрпошта» в односторонньому порядку шляхом проставлення відмітки у філабонементі зі вказанням причини анулювання без права повторного оформлення на поточний рік. Постачання продукції за анульованим філабонементом не здійснюється.
  9. Філабонемент може бути анульований за ініціативою власника філабонемента шляхом інформування відповідального працівника ВПЗ.