Публічна інформація АТ «Укрпошта»

banner

Публічна інформація — відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі здійснення АТ «Укрпошта» своїх обов’язків, крім інформації з обмеженим доступом.

Акціонерам та інвесторам

Інформація для акціонерів та стейкхолдерів

Детальніше

Фінансова звітність

Детальніше

Облігації

Детальніше

Нормативна база

Детальніше

Структура власності надавача фінансових послуг

Детальніше

Статутні документи

Детальніше

Оприлюднення інформації згідно з Законом України №2939-VI

Детальніше

Розкриття інформації згідно з постановою НБУ №114

Детальніше

Інформація про умови надання фінансових платіжних послуг АТ «Укрпошта»

Детальніше

Як оформити інформаційний запит

Згідно зі статтею 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» АТ «Укрпошта» є розпорядником інформації щодо умов постачання товарів, послуг та цін на них. Надання публічної інформації АТ «Укрпошта» здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Детальніше

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Для забезпечення збереження та доступу до публічної інформації документи, що знаходяться у розпорядженні АТ «Укрпошта», підлягають обов’язковій реєстрації в автоматизованій системі «Документообіг», яка дає змогу виконувати такі функції:

 • обробка й облік вхідної кореспонденції;
 • обробка й облік вихідної кореспонденції;
 • обробка й облік розпоряджень, наказів АТ «Укрпошта» з основної діяльності;
 • контроль виконання документів, наказів, розпоряджень доручень генерального директора АТ «Укрпошта»;
 • пошук документа за основними його реквізитами та ключовим словом у короткому змісті документа.
  • Формати, які використовуються в системі: doc, xls, pdf.

   Усі документи в АТ «Укрпошта» формуються протягом року в хронологічному порядку у діловодні справи за зведеною номенклатурою справ. Зведена номенклатура справ складається з урахуванням структури АТ «Укрпошта» та затверджується генеральним директором товариства.

   Для отримання документів, що містять публічну інформацію, розпорядником якої є АТ «Укрпошта» необхідно подати запит на інформацію.

Реєстр наборів відкритих даних АТ «Укрпошта»

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема й комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.