Як відправити посилку по Україні

 1. Виберіть поштове відділення, у якому вам буде зручно відправити посилку по Україні. У всіх відділеннях можна оформити відправлення вагою до 30 кг. Якщо посилка важча — виберіть відділення із переліку за посиланням. В обласних центрах можна викликати кур’єра, заповнивши форму на сайті.
 2. Завчасно дізнайтеся свій індекс та індекс отримувача посилки тут. Правильний індекс — це запорука швидкого сортування й доставки відправлення. Якщо ви не знаєте індекс, повідомте оператору повну поштову адресу, він допоможе визначити.
 3. Самостійно або з допомогою оператора у відділенні визначте необхідне пакування — це допоможе захистити посилку від пошкоджень.
 4. Ви можете оформити відправлення у відділенні або самостійно в мобільному застосунку чи особистому кабінеті, що дасть змогу зекономити час при відправленні посилки. Щоб оформити відправлення, потрібно вказати таку інформацію:

  Яку послугу вибираєте

  Виберіть швидку доставку «Укрпошта Експрес» чи економну «Укрпошта Стандарт».

  Дані про посилку

  • Вага/габарити (максимальна сторона, см) — якщо оформлюєте самостійно
  • Оголошена цінність вкладення
  • Платник послуги (відправник чи одержувач)
  • Якщо потрібно, додаткові сервіси (SMS-інформування та ін.).

  Дані про відправника

  ПІБ, індекс, мобільний номер телефону.
  Якщо вказуєте номер стаціонарного телефону, потрібно зазначити повну поштову адресу.

  Дані про отримувача

  ПІБ, індекс, мобільний номер телефону — якщо вибираєте доставку«До відділення».
  ПІБ, індекс, мобільний номер телефону, повна поштова адреса — якщо вибираєте адресну доставку.
 5. Оплатіть послугу, якщо ви є платником.
 6. Отримайте квитанцію, на якій зазначено трек-номер. Відстежувати посилку можна на сайті, в особистому кабінеті, мобільному застосунку, чат-боті в месенджері або контакт-центрі за номером 0 800 300 545.
 7. Якщо відправляєте посилки по Україні регулярно, укладіть із Укрпоштою договір та отримуйте більше можливостей. Детальніше про співпрацю читайте на сторінці «Укрпошта для бізнесу» та шукайте контакти свого менеджера за посиланням.