Як отримати переказ за кордоном?

Адресні міжнародні поштові перекази

Адресний міжнародний поштовий переказ доставляється на домашню адресу одержувачу і передається йому прямо в руки.

Якщо у момент доставки отримувача немає вдома, працівник пошти може залишити йому письмове повідомлення з номером телефону та адресою відділення, де можна забрати кошти.

Щоб отримати такий переказ, одержувачу потрібно пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт або інший документ, який приймається місцевим поштовим оператором).

Термінові міжнародні поштові перекази

Терміновий поштовий переказ можна отримати лише в автоматизованих відділеннях Азербайджану, Казахстану, Молдови, Сербії та Португалії (виберіть країну, щоб завантажити перелік автоматизованих відділень).

Щоб отримати кошти, повідомте оператору відділення контрольний номер, суму і валюту приймання переказу (цю інформацію має надати відправник).

Щоб отримати такий переказ, одержувачу потрібно пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт або інший документ, який приймається місцевим поштовим оператором).

Перейдіть на сайт поштового оператора країни, яка вас цікавить, або зверніться до контакт-центру цього поштового оператора, щоб:

  • знайти найближче поштове відділення;
  • дізнатися тарифи на послуги;
  • отримати інформацію щодо документів, які потрібні для отримання переказу;
  • дізнатися максимальну суму переказу та інші умови надання послуги міжнародних переказів з України.

*Ми не гарантуємо наявність повної й актуальної інформації щодо тарифів на послугу міжнародних поштових переказів на сайтах інших поштових операторів. Якщо у вас залишилися питання, рекомендуємо звернутися до довідкової служби поштового оператора відповідної країни.