Сторінка

Шановні підприємці!

Ми розуміємо, що багато з Вас зараз потребують перевезення Ваших бізнесів та запасів, впевнені, що тимчасово, на захід нашій країни. Укрпошта, разом з Укрзалізницею, згідно рішення Кабінету Міністрів України є активними учасниками цієї програми. Ця сторінка створена, щоб Вам було легше орієнтуватись по цим процесам.

Перше – основним типом транспорту для перевезення є Укрзалізниця, враховуючи складну ситуацію на автошляхах, а також відсутність необхідної кількості автівок для перевезень. Все, що потребує більш, ніж 2 вантажівки, автоматично повинно перевозитись Укрзалізницею. При цьому, Укрпошта може надати допомогу, для довезення до і від станцій УЗ

Друге – перший пріоритет у виробничих компаній та особливо важливих виробників. Запаси, торгівельні та сервісні компанії теж перевозяться, але мають другий пріорітет.

Третє – Перевезення можливо, як за рахунок коштів держави так і за власні кошти. Процеси відрізняються, але і в першому і другому випадку, згідно постанови КМУ Укрпошта має право надати приватному перевізнику дозвіл, який допоможе швидко пересуватись по автошляхам та через блок пости. Враховуючи обмежений ресурс автівок, а також щоб перевезення відбулось швидше, радимо Вам активно залучати приватних перевізників та звертатись до Укрпошти за дозволом, згідно процедурі. Укрпошта зі свого боку робить все, щоб створити національну базу перевізників, які можуть долучатись до програми.

У разі виникнення питань звертайтесь на …

Проект договору оферти на приєднання

договір оферти

форма приєднання до договору

для водіїв

дані по вантажу

ттн