Підприємці. Історія Аліси та В’ячеслава з Херсона

Pidpryiemzi

Ілюстратор — Олег Харламов

Борітеся — вже поборюєте!

Проєкт охоплює особисті історії героїв та героїнь про те, що близьке кожному з нас. Листівки долають кілометри, аби розповісти про нашу єдність та потішити українське серце.

Листівку «Підприємці» присвячено тим, хто попри все знаходить запал не зупинятися, зокрема відновлює втрачене на новому місці. Записано одну з багатьох історій, які відбуваються зараз.

Ілюстратор — Олег Харламов

Слухати

Читати

Привіт. Ми — сім’я з Херсона. Мене звати Аліса, мого чоловіка — В’ячеслав. І ми — підприємці. У рідному місті в нас було три заклади власної мережі Verde. Ми виїхали з окупації наприкінці березня, сину тоді було всього три місяці. Якийсь час жили в Миколаєві, потім переїхали до Києва.

У Херсоні в нас уже все було налагоджено. Знали, до кого звернутися, якщо щось зламається. Київ — велике місто. Були страхи щодо того, що треба починати все спочатку.

Ми взяли всі рецептури з наших херсонських закладів і наважилися відкрити новий у Києві вже 30 червня. Нас спонукав досвід і бажання рухатися далі. Для нас було очевидним, що не можна просто сидіти склавши руки. А що робити? Те, що ми вже добре вміємо.

Усім нам зараз неабияк складно, але водночас це період можливостей. Мені дуже хочеться, щоб менше людей їхало за кордон. І неважливо хто ти й чим займаєшся — ти можеш бути корисним тут і наближати нашу перемогу.

Партнери проєкту