Укрпошта почала передплату газет і журналів на друге півріччя 2020 року

21.04.2020

В умовах карантину передплатити друковані видання можна онлайн або через листоношу.

Укрпошта розпочала передплату друкованих видань на друге півріччя 2020 року за електронними та друкованими каталогами.

Терміни проведення передплатної кампанії:

- на видання загальнодержавної сфери розповсюдження – до 16 червня 2020 року;

- на видання, що включені до «Каталогу видань зарубіжних країн на II півріччя 2020 року» – до 4 червня 2020 року;

- на місцеві видання (обласні, міські, районні) – у строки, визначені відповідно до укладених з видавництвами (редакціями) договорами, але не пізніше ніж до 26 червня 2020 року.

Передплатити з поточних місяців видання загальнодержавної сфери розповсюдження у м. Києві та обласних центрах можна включно до 15 числа, а інших населених пунктах включно до 10 числа кожного місяця, що передує передплатному. Оформити послугу на місцеві видання – до 25 числа кожного місяця, що передує передплатному.

Під час карантину для безпеки клієнтів Укрпошта пропонує залишатися вдома та користатися сервісом «Онлайн передплата», де за 3-5 хвилин можна обрати загальноукраїнську газету чи журнал або видання зарубіжних країн та оплатити платіжною карткою вартість його передплати. На порталі видання можна шукати як за назвою, так і за індексом. Крім того, для зручності користувачів, вони впорядковані в категорії та підкатегорії.

Також можна оформити передплату через листоношу, яка обслуговує ваш будинок, а не йти у відділення. Для цього потрібно заповнити коротку онлайн-форму bit.ly/lystonosha бо зателефонувати до Контакт-центру 0 800 300 545 та набрати цифру 9.

Також під час передплатної кампанії на друге півріччя 2020 року проводиться акція «Я люблю передплату».

Крім онлайн-передплати, в Укрпошті є ряд послуг та сервісів, що економлять кошти та які можна отримати залишаючись вдома та маючи доступ до мережі інтернет.

Ще компанія до кінця дії карантину надає послугу «З картки додому» без комісії. Будь-хто, не виходячи з дому, може надіслати гроші зі свого карткового рахунку своїм рідним або близьким, а листоноші Укрпошти віддадуть готівку адресату.

В березні Укрпошта почала доставляти споживачам лікарські засоби. В рамках партнерства з Liki24.com в період карантину ця послуга є безкоштовною для усіх населених пунктів, окрім обласних центрів.

Також на час карантину Укрпошта безкоштовно зберігає відправлення у відділенні.