Користуйтеся Укрпоштою, не виходячи з дому

Отримуйте пенсію і соціальні виплати

Пенсію, субсидії, аліменти, виплати по догляду за дитиною листоноші доставляють за адресою. Вам не потрібно йти до відділення банку або пошти, шукати банкомат, щоб отримати готівку. Детальніше про те, як отримувати пенсію в Укрпошті.

Сплачуйте комунальні платежі

Листоноші приймають оплату за електроенергію, газ, воду, телефонний зв’язок, телебачення, інтернет та інші платежі у вас вдома. Сплачувати також можна онлайн.

Замовляйте ліки

Отримуйте ліки з доставкою додому під час карантину. Листоноша допоможе вам замовити ліки, медичні вироби й техніку на Liki24.com з експрес-доставкою у будь-який населений пункт країни або вам додому.

Передплачуйте газети та журнали онлайн

Улюблені закордонні та загальнодержавні видання можна передплатити на peredplata.ukrposhta.ua. Якщо хочете оформити передплату на місцеву періодику, листоноша допоможе зробити це вдома.

Отримуйте поштові перекази

За допомогою послуги «З картки додому» ваші рідні та близькі можуть переслати вам кошти онлайн із банківської картки, а листоноша доставить готівку додому.

Купуйте в інтернет-магазинах

Купуйте товари онлайн та з доставкою додому. Це зручно й економно. Понад 40 інтернет-магазинів щомісяця пропонують безкоштовну доставку Укрпоштою — шукайте потрібний у переліку за посиланням.

Відстежуйте та оформлюйте відправлення онлайн

Укрпошта продовжує доставляти посилки по Україні та світу. Оперативно оформлюйте відправлення в особистому кабінеті та мобільному застосунку, відстежуйте їх додатково на сайті та через чат-бота. Детальніше про онлайн-сервіси Укрпошти.