Програмне забезпечення

Щоб максимально пришвидшити процес пересилання згрупованих поштових відправлень та поштових переказів (списки ф.103/ ф.103-1), при оформленні відправлень і переказів у поштовому відділенні клієнтам слід надавати паперові форми документів разом з інформацією в електронному вигляді.

Для клієнтів, які мають власне програмне забезпечення, у якому здійснюється формування списків ф.103/ ф.103-1, інформацію в електронному вигляді необхідно формувати відповідно до вимог:

Клієнтам, які не мають власного програмного забезпечення, пропонуємо скористатися безкоштовним програмним забезпечення для формування списків ф.103 (ф.103-1) у паперовому й електронному форматах для пересилання згрупованих поштових відправлень та поштових переказів.

Excel-шаблон

Для створення Excel-шаблону потрібен лише табличний редактор Microsoft Excel (версія не нижче 2003) та текстовий редактор Microsoft Word (версія не нижче 2003) для операційних систем Microsoft Windows.

У зв’язку з необхідністю забезпечення належного рівня інформаційної безпеки при взаємодії, зокрема з web-ресурсами, було здійснено заходи з оновлення сертифікату до рівня, що унеможливлює компрометацію такої взаємодії, до довжини ключів алгоритму гешування 256 біт (раніше — 128 біт). З метою забезпечення належного функціонування необхідно використовувати операційні системи Windows не нижче 7 версії.

Функціонал: формування списків ф.103 для поштових відправлень (рекомендованих листів) по Україні й за кордон, підготовка до друку адресних даних відправника та одержувача на конвертах.

До уваги нових користувачів!

Перед початком роботи з шаблонами (як для листів, так і для поштових переказів) обов’язково виконайте такі кроки.

  1. Розпакуйте вміст архіву з шаблоном до будь-якого каталогу на вашому комп’ютері;
  2. Налаштуйте MS Excel відповідно до версії вашого пакету програм MS Office, які детально описані в розділі налаштування Microsoft Excel 2003, 2007, 2010, 2013, 2016 інструкції Readme.doc (знаходиться в архіві із шаблоном).

До уваги наявних користувачів Excel-шаблона!

Завантажте оновлений XLS-файл на свій ПК та скопіюйте його у той самий каталог, де розміщено попередній файл.

Функціонал: формування списків ф.103 для поштових переказів по Україні й за кордон.

Програмне забезпечення АС «АРМ ВЗ»

Програмне забезпечення АС «АРМ ВЗ» (модуль корпоративного клієнта) потрібно встановити на операційну систему Microsoft Windows (версія Windows XP, Windows 7).

Функціонал:

  • формування списків ф.103 (ф.103-1) для пересилання згрупованих поштових відправлень та поштових переказів;
  • формування, друк супровідних документів до поштових відправлень, поштових переказів (супровідні адреси до посилок, повідомлення ф. 119, бланк переказу післяплати ф.115а);
  • формування замовлень на передплату періодичних друкованих видань.