0 800 300 545

контакт-центр

Як переказати гроші за кордон?

Щоб відправити за кордон адресний поштовий переказ у гривні, завітайте до найближчого відділення Укрпошти.

Щоб відправити за кордон терміновий поштовий переказ, перевірте за посиланням, чи послуга надається для країни, яка вас цікавить. Щоб дізнатися, у якому відділенні Укрпошти є можливість здійснити терміновий поштовий переказ, поставте ✔ напроти фільтру «Перекази» на сторінці.

Щоб відправити за кордон поштовий переказ у доларах США або євро, перевірте тут, чи послуга надається для країни, яка вас цікавить. Відправити переказ в іноземній валюті можна в одному з 284 відділень Укрпошти по Україні.

Щоб переказати гроші за кордон:
 1. Завітайте до відділення Укрпошти.
  • Щоб відправити переказ до 5000 грн, необхідно пред’явити оригінали та копії документу, що посвідчує особу (п.2 Пам’ятки), і сторінок/сторін, що містять ідентифікаційні дані, або із застосунку Дія.
  • Щоб відправити переказ від 5000 грн до 30000 грн, необхідно пред’явити оригінали та копії документу, що посвідчує особу (п.2 Пам’ятки), і сторінок/сторін, що містять ідентифікаційні дані, або із застосунку Дія.
  • Щоб відправити переказ від 30000 грн до 40000 грн, необхідно пред’явити опитувальник клієнта та оригінали й копії документів із переліку у п.3 Пам’ятки або із застосунку Дія.
  • Щоб відправити переказ від 40000 грн, необхідно пред’явити опитувальник клієнта, оригінали й копії документів із переліку у п.3 Пам’ятки або із застосунку Дія, оригінали й копії документів, що підтверджують джерела походження коштів (п.4 Пам’ятки).

  Копії прикладаються до первинних документів (ф.121/ф.122/TFP 3) та передаються разом з касовими документами до ДОКПД.

 2. Заповніть бланк переказу або повідомте оператору таку інформацію:
  • прізвище, ім’я, по батькові (якщо використовується) отримувача коштів;
  • адресу проживання отримувача (країна, область, місто, район, вулиця, будинок, індекс);
  • прізвище, ім’я, по батькові (якщо використовується) відправника коштів;
  • адресу проживання відправника та індекс (ми повернемо переказ, якщо отримувач не забере його);
  • суму переказу.
 3. Передайте оператору необхідні документи для перевірки, заповнений підписаний бланк і кошти для відправлення.

Максимальна сума переказів не може перевищувати 399 999 грн на день від одного відправника (або еквівалент цієї суми у доларах США/євро).

Що потрібно повідомити одержувачу після того, як ви відправили переказ?
 • Якщо ви відправили адресний переказ, то нічого додатково повідомляти не потрібно. Поштовий оператор проінформує одержувача про надходження адресного переказу.
 • Якщо ви відправили терміновий переказ, то маєте повідомити одержувачу контрольний номер переказу, суму і валюту приймання. Такий переказ можна отримати лише в автоматизованому відділенні. Термінові перекази можна переслати до Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Молдови, Сербії та Португалії.