Як переказати гроші за кордон?

Щоб відправити за кордон адресний поштовий переказ у гривні, завітайте до найближчого відділення Укрпошти.

Щоб відправити за кордон терміновий поштовий переказ, перевірте за посиланням, чи послуга надається для країни, яка вас цікавить. Щоб дізнатися, у якому відділенні Укрпошти є можливість здійснити терміновий поштовий переказ, поставте ✔ напроти фільтру «Перекази» на сторінці.

Щоб відправити за кордон поштовий переказ у доларах США або євро, перевірте тут, чи послуга надається для країни, яка вас цікавить. Відправити переказ в іноземній валюті можна в одному з 285 відділень Укрпошти по Україні.

Щоб переказати гроші за кордон:
 1. Завітайте до відділення Укрпошти.
  • Щоб відправити переказ до 30 000 грн (в еквіваленті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на дату здійснення операції), необхідно пред’явити оригінал документу, що посвідчує особу, або надати копії е-паспорта / е-паспорта для виїзду за кордон із застосунку Дія (при здійсненні міжнародного поштового переказу в автоматизованому відділенні Укрпошти).
  • Щоб відправити переказ від 30 000 грн до 400 000 грн (в еквіваленті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на дату здійснення операції), необхідно пред’явити оригінал документу, що посвідчує особу, або надати копії е-паспорта / е-паспорта для виїзду за кордон із застосунку Дія (при здійсненні міжнародного поштового переказу в автоматизованому відділенні Укрпошти) та оригінал реєстраційного номера облікової картки платника податків або сторінку паспорта громадянина України, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків. Заповнити наданий працівником Укрпошти опитувальник клієнта. 
 2. Заповніть бланк переказу або повідомте оператору таку інформацію:
  • прізвище, ім’я, по батькові (якщо використовується) отримувача коштів;
  • адресу проживання отримувача (країна, область, місто, район, вулиця, будинок, індекс);
  • прізвище, ім’я, по батькові (якщо використовується) відправника коштів;
  • адресу проживання відправника та індекс (ми повернемо переказ, якщо отримувач не забере його);
  • суму переказу.
 3. Передайте оператору необхідні документи для перевірки, заповнений підписаний бланк і кошти для відправлення.

Максимальна сума переказів не може перевищувати 399 999 грн на день від одного відправника (або еквівалент цієї суми у доларах США/євро).

Що потрібно повідомити одержувачу після того, як ви відправили переказ?
 • Якщо ви відправили адресний переказ, то нічого додатково повідомляти не потрібно. Поштовий оператор проінформує одержувача про надходження адресного переказу.
 • Якщо ви відправили терміновий переказ, то маєте повідомити одержувачу контрольний номер переказу, суму і валюту приймання. Такий переказ можна отримати лише в автоматизованому відділенні. Термінові перекази можна переслати до Азербайджану, Казахстану, Молдови, Сербії та Португалії.