EMS (Express Mail Service) — сервіс прискореної міжнародної доставки. Відправлення EMS доставляють виключно авіашляхом і обробляють пріоритетним порядком як в Україні, так і в країні призначення. Згідно зі стандартами Всесвітнього поштового союзу, відправлення EMS в країні призначення вручаються за адресою отримувача. Скористатися послугою можна з 1 квітня 2020 року у відділеннях Укрпошти.

Відправляйте EMS до 130+ країн

Щоб перевірити можливість доставки до тієї чи іншої країни, переходьте за посиланням та знаходьте позначку «+».

ПОШТА

Відправлення з автоматизованих відділень

або кур’єром в обласних центрах

Зважені терміни

від відправлення до вручення одержувачу

Детальніше

Відстеження за трек-номером

у чат-боті або на сайті

Доставка кур’єром

за домашньою адресою одержувача

під час дії воєнного стану терміни доставки до країни призначення можуть бути збільшені через закритий авіапростір над Україною та постійну небезпеку, яку створює сусідня країна.

Розрахувати вартість

Категорії відправлень

Small bag

Документи

Гранична маса — 1 кг
Banderole

Товари

Гранична маса — 30 кг

Довжина найдовшої сторони — до 150 см. Сума довжини й найбільшого периметра (довжини кола) у будь-якому напрямку (крім довжини) не повинна перевищувати 300 см. Граничні параметри для конкретної країни призначення перевіряйте в особистому кабінеті, мобільному застосунку чи калькуляторі при оформленні відправлення.

Показати деталі

Як оформити відправлення

  • Перевірте, чи вкладення не відноситься до переліку заборонених товарів та предметів, які не приймаються до пересилання.
  • Ознайомтеся з правилами митного оформлення відправлень.
  • Заповніть митні декларації онлайн. Для цього можна скористатися особистим кабінетом, мобільним застосунком чи спеціальною системою API для корпоративних клієнтів. Окрім коректного заповнення даних, ви ще й заощаджуєте, отримуючи welcome-знижку 3% від тарифу.
  • Зверніться до будь-якого відділення Укрпошти.

Якщо ви є представником юридичної особи й хотіли б укласти договір, будь ласка, дізнайтеся контакти менеджера Укрпошти у своєму регіоні. Більше про послугу дізнавайтеся у контакт-центрі Укрпошти за номером 0 800 300 545.

Ознайомитися з офертою