0 800 300 545

контакт-центр

Відправлення EMS в Укрпошті

EMS (Express Mail Service) — сервіс прискореної міжнародної доставки. Відправлення EMS доставляють виключно авіашляхом і обробляють пріоритетним порядком як в Україні, так і в країні призначення, тому середній загальний термін доставки для більшості країн становить 7–10 днів.

Згідно зі стандартами Всесвітнього поштового союзу, відправлення EMS в країні призначення вручаються за адресою отримувача. Скористатися послугою можна з 1 квітня 2020 року у відділеннях Укрпошти.

Відправити EMS під час карантину можна до 85 країн

Щойно відновиться повноцінне авіасполучення та пошти світу зможуть забезпечити стандарти якості для EMS, Укрпошта зможе запропонувати вам доставку прискореного формату в будь-яку точку планети

ПОШТА

Відправлення з усіх автоматизованих відділень

або кур’єром в обласних центрах

Доставка 7-10 днів *

від відправлення до вручення одержувачу

*загальний термін для більшості країн

Відстеження за трек-номером

у чат-боті або на сайті

Доставка кур’єром

за домашньою адресою одержувача

на час запровадження режиму карантину терміни доставки можуть бути збільшені через скасування авіарейсів та зміни у роботі національних EMS-операторів

Категорії відправлень

Small bag

Документи

Гранична маса — 1 кг
Banderole

Товари

Гранична маса — 30 кг

Довжина найдовшої сторони — до 150 см. Сума довжини й найбільшого периметра (довжини кола) у будь-якому напрямку (крім довжини) не повинна перевищувати 300 см.

Показати деталі

Тарифи на доставку та перелік країн, до яких можна відправити EMS під час карантину

Як оформити відправлення

Якщо ви є представником юридичної особи й хотіли б укласти договір, будь ласка, дізнайтеся контакти менеджера Укрпошти у своєму регіоні у консультанта контакт-центру або напишіть на global@ukrposhta.ua. Більше про послугу дізнавайтеся у контакт-центрі Укрпошти за номером 0 800 300 545.