Термінові перекази

Максимальна сума платіжної операції «Терміновий переказ» – 5000,00 грн.

Щоб дізнатися, у якому відділенні Укрпошти є можливість здійснити терміновий переказ, поставте ✔ напроти фільтру «Перекази» на сторінці. Після відправлення переказу отримувачу коштів треба повідомити контрольний номер переказу (далі – КНП) – унікальний ідентифікатор, який складається з цифр та надається користувачу надавачем платіжних послуг і дає змогу однозначно ідентифікувати платіжну операцію (зазначається у чеку) й суму переказу. Виплата здійснюється особисто в руки одержувачу або за довіреністю, оформленою в установленому законодавством порядку.

Тарифи

Перегляньте тарифи за посиланням.

Терміни доставки

Терміновий переказ доступний до виплати отримувачу не пізніше наступного робочого дня після дня фактичного пред’явлення платіжної інструкції платником до Товариства.

Як відправити переказ?

 1. Завітайте до відділення Укрпошти, яке оснащене відповідним програмним забезпеченням, що дає змогу прийняти та виплатити терміновий переказ. Інформацію щодо відділень, які здійснюють термінові перекази, можна отримати на сайті у розділі «Відділення», використавши для пошуку відділення фільтр «Перекази» та зазначивши населений пункт або індекс.
 2. Повідомте оператору наступну інформацію:
  • прізвище, ім’я, по батькові отримувача коштів;
  • номер мобільного телефону отримувача (на цей номер ми надішлемо SMS-повідомлення про надходження переказу та контрольний номер переказу (далі – КНП) – унікальний ідентифікатор, який складається з цифр і надається користувачу надавачем платіжних послуг та дає змогу однозначно ідентифікувати платіжну операцію);
  • прізвище, ім’я, по батькові платника коштів;
  • номер мобільного телефону платника (на цей номер ми надішлемо SMS-повідомлення про виплату переказу).
 3. Перевірте та підпишіть бланк та передайте його оператору разом із готівкою для відправлення.
 4. Отримайте чек про відправлення переказу із вказаним на ньому контрольним номером переказу.

Яка інформація/дії/документи необхідні для здійснення платіжної операції?

Послуга Сума, грн Документи
Виплата переказів до 5000 грн
 • паспорт або інший документ, що посвідчує особу отримувача, інші документи, необхідні для здійснення належної перевірки, у тому числі ідентифікації/верифікації у випадках та порядку, передбачених внутрішніми документами Товариства з питань фінансового моніторингу; 
 • КНП – для термінового переказу;
 • сума платіжної операції.

 

Як отримати переказ?

Щоб отримати кошти, завітайте до найближчого відділення Укрпошти, яке оснащене відповідним програмним забезпеченням, що дає змогу прийняти та виплатити терміновий переказ, повідомте оператору відділення контрольний номер, який отримали в SMS-повідомленні про надходження переказу або надав платник, і суму переказу (цю інформацію має надати відправник).