За першу добу українці розкупили третину накладу поштової марки «Доброго вечора, ми з України»

29.07.2022

Станом на ранок п’ятниці українці придбали у відділеннях Укрпошти а також онлайн понад 1,5 млн марок. Найактивніше купують поштову марку номіналом М (еквівалент 18 грн). Наразі таких марок продано понад пів мільйона лише через онлайн-замовлення на офіційних магазинах Укрпошти на Prom, Kasta, а також на Rozetka та філателістичному онлайн-магазині поштового оператора. Загалом же марок номіналу М продано понад один мільйон.

Також за перший день повністю розкупили онлайн набори з конвертом першого дня та погашенням. Нагадаємо, такі набори у кількості 2 тис штук можна було придбати в онлайн-магазині Укрпошти.

За темпами продажів марка «Доброго вечора, ми з України» випереджає своїх попередників «Українську Мрію» та «Русскій воєнний корабль…Всьо!».

Зараз придбати онлайн марки, конверти та мерч можна на Rozetka та філателістичному онлайн-магазині Укрпошти, а також на Amazon та eBay.

Також завдяки продажам марки на філателістичному онлайн-магазині Укрпошти та офіційних онлайн-магазинах на маркетплейсах вдалося зібрати донатів на майже 1 млн грн. ці гроші будуть перераховані до KSE Foundation та спрямовані на благодійні ініціативи.

Нагадаємо, Укрпошта 28 липня ввела в обіг четверту марку в умовах воєнного стану «Доброго вечора, ми з України». Її тираж склав 5 млн екземплярів, які продаються онлайн та у всіх відділеннях Укрпошти, зокрема 500 тисяч марок доступні для придбання у найвіддаленіших селах.