0 800 300 545

контакт-центр

Як отримати переказ в Україні?

Адресні міжнародні поштові перекази

Адресний міжнародний поштовий переказ ми доставляємо на домашню адресу одержувачу і передаємо йому прямо в руки.

Якщо у момент доставки отримувача немає вдома, листоноша залишить письмове повідомлення з номером телефону та адресою відділення, де можна забрати кошти.

Одержувач переказу може самостійно забрати гроші у відділенні або зателефонувати за номером телефону й погодити інший час доставки.

Термінові міжнародні поштові перекази

Щоб дізнатися, у якому відділенні Укрпошти є можливість отримати терміновий поштовий переказ, поставте ✔ напроти фільтру «Перекази» на сторінці.

Щоб отримати кошти, повідомте оператору відділення контрольний номер, суму і валюту приймання переказу (цю інформацію має надати відправник).

Які документи потрібні для отримання переказу?
  • Щоб отримати переказ до 5000 грн, необхідно пред’явити оригінали та копії документу, що посвідчує особу (п.2 Пам’ятки), і сторінок/сторін, що містять ідентифікаційні дані.
  • Щоб отримати переказ від 5000 грн до 30000 грн, необхідно пред’явити оригінали та копії документу, що посвідчує особу (п.2 Пам’ятки), і сторінок/сторін, що містять ідентифікаційні дані.
  • Щоб отримати переказ понад 30000 грн, необхідно пред’явити анкету ідентифікації та оригінали й копії документів з переліку у п.3 Пам’ятки.

Копії прикладаються до первинних документів (ф.121/ф.122/TFP 3) та передаються разом з касовими документами до ДОКПД.