Умови оплати карткою онлайн у мобільному застосунку

Цей документ деталізує порядок та умови оплати поштових послуг банківськими платіжними картками в АТ «Укрпошта».

Плата за відправлення карткою онлайн стягується через двостадійний платіж: при попередній оплаті у мобільному застосунку на картковому рахунку користувача блокується розрахована при створенні у мобільному застосунку вартість пересилання відправлень та/або пересилання переказів післяплати, а при завершенні оплати під час передачі поштових відправлень до пересилання у відділення поштового зв’язку, здійснюється списання з карткового рахунку користувача уточненої вартості пересилання відправлень та/або пересилання переказів післяплати.

Для того, щоб зменшити різницю між сумою попередньої оплати та сумою завершення оплати, що може виникнути через невірне визначення габаритів та/або маси відправлення при створенні і через коливання курсу валют (для міжнародних відправлень), до сформованої при створенні вартості відправлення може додаватися певний відсоток від цієї вартості. Таким чином сума попередньої оплати може становити: сума вартості відправлення + N%. Значення N встановлюється АТ «Укрпошта» та не може перевищувати 15%.

Можливість оплати відправлень платіжною карткою онлайн надається користувачу у разі оформлення ним наступних типів відправлень: внутрішні відправлення - «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта Експрес» та міжнародні відправлення – «Дрібний пакет рекомендований», «Посилка», «EMS». Сума для оплати карткою онлайн складається із суми за пересилання відправлення і суми за пересилання переказу післяплати, якщо платником встановлений Відправник. Після створення всіх відправлень списку необхідно вибрати одне, декілька чи всі відправлення з одного списку відправлень зі статусом «Не оплачено» та проставити відповідну відмітку для оплати карткою у чек боксі біля відправлення.

При переході на сторінку оплати ввести реквізити картки та здійснити попередню оплату.