Правила проведення розіграшів АТ «Укрпошта» у соціальних мережах

 1. У розіграшах, які проводяться в соціальних мережах АТ «Укрпошта» (Facebook, Instagram), можуть брати участь тільки громадяни України віком від 14 років. Для участі в акціях особам, яким не виповнилося 14 років, потрібен дозвіл батьків, оскільки отримати подарунок можна лише за наявності паспорта громадянина України. Цю умову може бути змінено залежно від подарунків, які розігруються.
 2. АТ «Укрпошта» залишає за собою право відмовити в участі у розіграшах акаунтам, що здаються підозрілими, без пояснення причин.
 3. Учасники зобов’язані виконати всі умови розіграшу. На момент проведення акції участь беруть усі, хто потрапив до загального списку. Але якщо виграє учасник, який не виконав хоча б однієї умови, проводиться перерозіграш.
 4. Переможець визначається відповідно до умов кожного конкретного розіграшу.
 5. Якщо переможець розіграшу не зв’яжеться з адміністрацією сторінки впродовж одного місяця (31 календарного дня) після оголошення результатів або не відповідатиме на повідомлення менеджерів, його буде позбавлено права на приз. Повторний розіграш не проводитиметься. АТ «Укрпошта» залишає за собою право ухвалювати подальше рішення стосовно призу.
 6. Учасники, у яких через відповідні налаштування приватності соціальної мережі Facebook чи Instagram (залежно від місця проведення розіграшу) особисту стрічку публікацій приховано, не беруть участі в розіграші. Особиста стрічка публікацій і сторінка учасника розіграшу мають бути відкритими для перевірки виконання умов розіграшу.
 7. Подарунок надсилається впродовж одного місяця (31 календарного дня) після опублікування результатів. АТ «Укрпошта» залишає за собою право збільшувати цей строк через різні обставини й технічні проблеми.
 8. Результати публікуються в коментарях до розіграшу (якщо розіграш проводиться у Facebook) та в Instagram Stories (якщо розіграш — в Instagram).
 9. Рішення щодо спірних ситуацій, про які не йдеться в цих Правилах або в умовах розіграшу, ухвалює на свій розсуд Організатор.
 10. На подарунки з розіграшів не діє гарантія. Також немає можливості повернути товар впродовж 14 днів.
 11. Грошовий еквівалент та/або заміну на аналогічний подарунок не передбачено, крім випадків, коли це вказано в умовах конкретного розіграшу.
 12. Подарунки можуть надавати партнери АТ «Укрпошта».
 13. Подарунки надсилаються нашим коштом у відділення Укрпошти.
 14. Результати публікуються того дня, який вказано в умовах конкретного розіграшу. АТ «Укрпошта» залишає за собою право перенести розіграш на наступний день (чи на декілька днів) у зв’язку з подіями, що від нас не залежать. Акаунти, що виконали умови після завершення конкурсу, участі в ньому не беруть.
 15. АТ «Укрпошта» як Організатор не несе відповідальності за технічні збої, що не залежать від нас і вплинули на перебіг проведення розіграшу.
 16. Цей документ — єдині легітимні правила. АТ «Укрпошта» залишає за собою право змінювати їх без попередження й оголошення.
 17. АТ «Укрпошта» може подати запит на фото або скан ваших документів (паспорта, ІПН тощо) для ідентифікації вашої особи.
 18. Якщо ви берете участь у розіграші, то автоматично даєте свою згоду на опрацювання персональних даних. Їх не буде передано третім особам. Вони необхідні лише для того, щоб надіслати подарунок.
 19. Розіграші в соціальних мережах АТ «Укрпошта» проводяться з метою рекламування товарів та/або послуг.
 20. Дати проведення розіграшів публікуються у відкритому доступі безпосередньо в соціальній мережі, де вони проводитимуться.
 21. Розіграші АТ «Укрпошта» у соціальних мережах не є лотереєю чи послугою у сфері грального бізнесу.
 22. Організатор розіграшів — АТ «Укрпошта», код ЄДРПОУ: 21560045.
 23. Розіграші проводяться лише на території України, приз відправляємо територією України (крім тимчасово окупованих територій в АР Крим, Донецької та Луганської областей). Приз не може бути надіслано в іншу країну (навіть якщо резидент України наразі перебуває на території іншої країни).