Історія Вадима Ворошилова (Karaya)

Karaya

Ілюстраторка — Катерина Покладова

Борітеся — вже поборюєте!

Проєкт охоплює особисті історії героїв та героїнь про те, що близьке кожному з нас. Листівки долають кілометри, аби розповісти про нашу єдність та потішити українське серце.

Ілюстраторка — Катерина Покладова

Слухати

Читати

Привіт! Я — Вадим Ворошилов (позивний — Karaya), льотчик і майор Повітряних сил Збройних сил України. У жовтні 2022 року під час російського масованого обстрілу збив пʼять іранських дронів. Останній, на жаль, пошкодив мій літак.

Перша думка була: «Не хочу катапультуватися». Однак продовжувати керувати літаком, як і виконати посадку, можливості не було. Катапультуватися таки довелось. Шолом, у якому я був, досі не відмивав від крові — залишився мені на згадку про ті події.

Я відновився, пройшов реабілітацію і знову виконую бойові завдання. Усі ми люди, і відчуваємо фізичну та моральну втому, але виконання свого обовʼязку є вищим за це. Доки триває війна, немає часу втомлюватися. Зараз ми втрачаємо багатьох героїв, але насамперед треба фокусуватися на тому, щоб рухатися далі.

Ми бачимо підступність ворога. Відтак українцям варто навчатися й опановувати нові напрямки, зокрема медичну і тактичну підготовку. І, звісно, треба всебічно допомагати Силам оборони України — матеріально та інформаційно. Західний світ має знати й бачити, що триває війна в Україні. Спільно ми маємо працювати саме на перемогу. Тому перемога буде лише за українським народом. Слава Україні!

Партнери проєкту