Програма лояльності «Посилка+»

Для клієнтів, які часто відправляють посилки по Україні, діє спеціальна програма лояльності. Якщо ви оформлюєте хоча б 20 посилок щомісяця, то отримаєте бонусне відправлення, яке можна використати у будь-який момент.

Бонуси нараховуються незалежно від того, хто сплачує за доставку — відправник чи одержувач посилки.

Banner

Стати учасником програми може будь-який користувач особистого кабінету та/або АРІ.

Якщо хочете долучитися до програми лояльності в особистому кабінеті, активуйте її у своєму обліковому записі.

Якщо ви користувач АРІ, зверніться до менеджера Укрпошти, щоб приєднатися до програми.

kabinet

Програма лояльності в особистому кабінеті

Програма лояльності в АРІ

Бізнес-партнерам, які пропонують клієнтам доставку Укрпоштою, надаємо спеціальні логістичні рішення

Дізнатися більше

Часті питання

Будь-який клієнт Укрпошти, який користується особистим кабінетом чи АРІ для оформлення поштових відправлень «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта Експрес» та «Укрпошта Документи».

Ви будете отримувати одне бонусне відправлення «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта Експрес» або «Укрпошта Документи» за кожні N відправлень (залежно від кількості відправлених посилок за минулий період), які були оформлені через особистий кабінет чи АРІ. Коли ви отримаєте бонусні відправлення, то зможете оформити їх в особистому кабінеті або АРІ за акційною ціною — 0,01 грн із ПДВ. Вид бонусного відправлення ви вибираєте самостійно під час підключення програми лояльності й можете змінити у будь-який момент.

Користувачі особистого кабінету можуть приєднатися до програми лояльності через особистий кабінет, у розділі «Програма лояльності». Клієнти, що інтегрували API, — через менеджера АТ «Укрпошта», з яким вони працюють.

За відправлення «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» та «Укрпошта Документи».

Система на початку місяця аналізує всі посилки, які ви оформили через особистий кабінет або АРІ у попередньому місяці, і за кожні N відправлень (залежно від кількості відправлених посилок) нараховує одне бонусне відправлення. Бонусні відправлення за місяць, який закінчився, нараховуємо до 5 числа кожного місяця.

Кількість бонусних відправлень розраховується за формулою: NБВ = (NЕкс.+ NСт.+ NДок.) / KР, де:
NБВ — кількість бонусних відправлень;
NЕкс.+ NСт.+ NДок. — загальна кількість відправлень «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» та «Укрпошта Документи», які ви оформили попереднього місяця через особистий кабінет або АРІ.
— розрахунковий коефіцієнт, який залежить від того скільки посилок ви загалом відправляєте щомісяця.

Кількість здійснених відправлень «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» та «Укрпошта Документи», що оформлені в особистому кабінеті або АРІ за попередній місяць
20 до 1 000 включно
15 понад 1 000 до 5 000 включно
10 понад 5 000 до 10 000 включно
5 понад 10 000

Так, ви можете приєднатися до програми лояльності. Але пропозиція за програмою лояльності та знижки не сумуються. Якщо ви підключите програму лояльності, то знижка автоматично відключається. Ви можете у будь-який час повернутися до знижки, але потрібно відключити програму лояльності. Увага! Якщо ви мали індивідуальну знижку на відправлення, зверніться до менеджера Укрпошти, щоб відновити її.

Знижка зменшує вартість кожного відправлення, оформленого через особистий кабінет чи АРІ. Програма лояльності нараховує бонусні відправлення за акційною ціною 0,01 грн із ПДВ.

Це залежить від того, хто платить за доставку. Якщо зазвичай ви оплачуєте доставку відправлень, то вам вигідніше використовувати знижку, а якщо отримувачі — краще долучитися до програми лояльності.

Підключаючи програму лояльності, ви вибираєте, за якою послугою будуть нараховуватися бонусні відправлення — «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» чи «Укрпошта Документи». Коли ви отримаєте бонусні відправлення, то зможете оформити їх в особистому кабінеті або АРІ за акційною ціною. Вид відправлення, для якого ви будете накопичувати бонуси, можна вибрати в особистому кабінеті чи API та змінити його у будь-який момент до нарахування бонусних відправлень.

Так, є певні обмеження. Система не дозволить створення бонусного відправлення, якщо:

  • довжина його найбільшої сторони перевищує 70 см;
  • ви вибрали додаткову послугу «Повідомлення про вручення рекомендоване».

Ні. Вартість доставки бонусного відправлення становить 0,01 грн із ПДВ, її сплачує отримувач посилки. Додатково сплачується плата за пересилання переказу післяплати, сума якої передається окремо та не входить у вартість за пересилання.

Так, це можливо. Користувачі особистого кабінету можуть змінити налаштування у розділі «Програма лояльності». API-інтегрованим клієнтам необхідно звернутись до менеджера Укрпошти.
Після відключення від програми лояльності ви можете використати бонусні відправлення протягом 30 календарних днів, після чого усі бонусні відправлення будуть анульовані — відновити їх неможливо навіть при повторному підключенні до програми лояльності.

Інші послуги