Національна пошта для національного бізнесу: Укрпошта в ініціативі "Зроблено в Україні"

11.06.2024

Укрпошта доєдналася до урядової стратегії з підтримки українських підприємств "Зроблено в Україні". Зокрема, в межах інформаційної кампанії фахівці Укрпошти розпочали серію вебінарів для українських підприємців, де розповіли, як отримати грантове фінансування для бізнесу, як розвивати свій бізнес на міжнародних маркетплейсах, отримати державну підтримку, тощо. Окрім цього, компанія продовжує надавати доступні тарифи на доставку товарів  для бізнесу як всередині країни, так і за кордон. 

“Укрпошта підтримує українських підприємців на всіх рівнях: забезпечуючи доступні тарифи, працюючи у найвіддаленіших куточках країни та прифронтових територіях, фактично залишаючись логістичним оператором "останньої надії", а також організуючи швидку доставку українських товарів за кордон завдяки налагодженому міжнародному партнерству, - зазначила директорка департаменту міжнародних операцій Укрпошти Юлія Павленко. - Закликаємо вітчизняних виробників скористатися перевагами програми “Зроблено в Україні”,  а споживачів - підтримати українські товари та послуги”.

Нагадаємо, що  "Зроблено в Україні" - це нова  урядова економічна стратегія, чия мета - збільшити частку переробних підприємств у ВВП країни. Для цього потрібно, аби українці підтримували вітчизняного виробника і більше купували товарів “зроблено в Україні”, адже 40% від вартості такої продукції повертається українцям. 

Уряд також запровадив низку державних програм підтримки для бізнесу, щоб у підприємств була можливість розвиватися та покривати цей попит. Програму реалізує Міністерство економіки. 

Довідка 

Як підприємству стати частиною "Зроблено в Україні"?

- Нанести лого на свій товар, щоб покупці легко вирізняли українські товари поміж інших на полицях.

Це можно зробити на сайті державної програми «Зроблено в Україні» — https://madeinukraine.gov.ua/, заповнивши форму для підприємців і завантаживши брендбук.

- Створити власний банер з лого програми

Є можливість створення власних унікальних банерів у фірмовому стилі кампанії з логотипом “Зроблено в Україні”. Їх можна згенерувати, додавши зображення свого продукту, та використовувати на будь-яких своїх онлайн-майданчиках уже зараз.

Для цього на сайті  https://madeinukraine.gov.ua/ треба зайти в розділ “Створити свій дизайн”, завантажити фото товару в PNG на прозорому фоні, заповнити форму і скачати банер. 

- Скористатися програмою фінансової підтримки від держави

Виробники, які потребують фінансової підтримки від держави, можуть обрати одну з діючих програм. Каталог - за посиланням: https://www.me.gov.ua/Documents/Download?id=cd38b75e-b8d0-4e48-9ad5-451c3181902f