Стартувала передплата на II півріччя 2024 р.: оберіть улюблені видання за пару кліків

30.04.2024

З 29 квітня Укрпошта відкриває приймання передплати на II півріччя 2024 року. Охочі зможуть до 20 червня оформити передплату на загальнодержавні видання та до 25 червня на місцеву друковану пресу.

Це можна зробити через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти, у поштових відділеннях або у листоноші. Особливо вигідно це робити онлайн, адже з 29 квітня по 26 червня передплату через інтернет оформлюємо зі знижкою – за ціною всього 1 грн за послугу з приймання за кожне медіа замість 15 грн. На сайті ви можете швидко обрати із переліку загальноукраїнське чи місцеве видання, оплатити вартість передплати платіжною карткою.

Відшукати улюблене видання можна за назвою, індексом та за тематикою. Ви також можете замовити передплату журналів, газет, тематичних видань тощо для ваших близьких. Приймання передплати здійснюється в усіх регіонах України за винятком тимчасово окупованих територій.

У Каталозі медіа України «Преса поштою» та місцевих каталогах на II півріччя 2024 року ви знайдете понад 1400 індексів газет, журналів та електронних видань. Крім того, протягом півріччя ми будемо оновлювати каталоги з урахуванням нових видань та додатків.

Зручний пошук вашого улюбленого видання за назвою, індексом чи тематикою, безпечна та швидка оплата платіжною карткою – все це доступно в онлайн-сервісі передплати.  Обирайте та оформляйте передплату за пару кліків!