Укрпошта передає 10 квадрокоптерів, придбані коштом від продажу лімітованої партії презентаційних рамок «Русскій воєнний корабль, іді …!»

13.06.2023

Укрпошта звітує про передачу 10 квадрокоптерів DJI Mavic 3 для підрозділів Збройних Сил України на благодійні внески, зібрані з продажу лімітованої партії презентаційних рамок з легендарною поштовою маркою «Русскій воєнний корабль, іді …!» та відбитком штемпеля «Перший день».

«Завдяки вашим донатам маємо змогу посилювати армію та допомогти нашим військовим. Спільними зусиллями нищимо ворога та наближаємо разом перемогу», – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Нагадуємо, що до річниці створення першої воєнної марки України «Русскій воєнний корабль, іді …!» Укрпошта оголосила старт продажу лімітованої партії благодійних презентаційних рамок з пророчою поштовою маркою та відбитком штемпеля «Перший день», яким вона гасилася на київському головпоштамті в день введення в обіг – 12 квітня 2022 року.

Тираж у 1000 екземплярів був розпроданий за лічені години, а зібрана благодійна сума в 1 мільйон гривень, пішла на дрони, які вирушать до наших захисників, що зараз знаходяться на Донецькому та Запорізькому напрямках.

Закупівлю квадрокоптерів було здійснено спільно з благодійним фондом KSE Foundation. Літальні апарати можуть перебувати в повітрі до 46 хвилин, розвивати швидкість 68,4 км/год та набирати максимальну висоту 6000 м, за даними характеристик виробника.

Звертаємо увагу: кожен небайдужий може долучитися до доброї справи та підтримати Збройні Сили України, придбавши поштові марки України з благодійною складовою («Слава Збройним Силам України», «Зброя Перемоги», «ПТН ПНХ!») або аудіолистівки, що «говорять» голосами сучасних українських героїв.