Укрпошта оновила послугу переадресації поштових відправлень

08.05.2023

Відтепер в Укрпошті доступний оновлений сервіс переадресації відправлень. Послуга переадресації діє для відправлень "Укрпошта Експрес", "Укрпошта Стандарт" та "Укрпошта Документи", оформлених як онлайн через особистий кабінет, так і безпосередньо у відділеннях.

Вартість переадресації – всього 50 грн, що оплачуються під час отримання відправлення у відділенні кінцевої доставки посилки. В майбутньому буде допрацьована опція оплати вартості переадресації онлайн на сайті Укрпошти, і тоді це може робити не лише одержувач, але і відправник.

Подати заяву на переадресацію можна на сайті Укрпошти в розділі Послуги / Переадресація відправлення

Для подання заяви необхідно ввести трек-номер відправлення, індекс відділення для переадресації та номер телефону одержувача поштового відправлення.

Укрпошта стає доступнішою та простішою у взаємодії для клієнтів. В 2023 році планується введення низки ініціатив, спрямованих на скорочення термінів доставки, а також спрощення процесів обслуговування як корпоративних, так і роздрібних клієнтів. Зокрема, Укрпошта оголосила про запуск автоматизованих сортувальних ліній, які дозволять обробляти у 8 разів більше відправлень.