Як працюватимуть відділення Укрпошти 10 жовтня

10.10.2022

Шановні клієнти!

Безпека клієнтів та співробітників – найвищий наш пріоритет. Нагадуємо, під час тривог усі відділення Укрпошти не працюють. Зараз відновлена робота більшості відділень – ми відновили роботу 85% мережі. З урахуванням того, що багато сільських відділень згідно графіка по понеділках не працюють, послуги надають 2864 відділень по всій Україні.

Поки через загрозу повторних обстрілів та відсутність електропостачання тимчасово не працюють відділення в Львівській, Луганській та Сумській областях. В Полтавській області відділення в тих містах, де є світло, вже відновили роботу. Решта відділень зможе обслуговувати клієнтів як тільки відновиться електропостачання. В Києві та області відділення працюють за графіком. Оскільки по регіону фіксують перебої електропостачання, деякі відділення можуть тимчасово не працювати через відсутність світла. Просимо із розумінням поставитися до ситуації.

Для зручності клієнтів працюють чат-боти Укрпошти, де можна перевірити статус відправлень. Також можна скористатися іншими онлайн-сервісами Укрпошти: мобільним застосунком чи особистим кабінетом.

Про зміни в роботі ми будемо повідомляти на нашому сайті на офіційних сторінках Укрпошти в соцмережах.

Бережіть себе та рідних, вірте в ЗСУ та зберігайте спокій!