Укрпошта вводить нову послугу: отримати посилку тепер можна день в день

25.07.2022

Укрпошта спрощує доставку посилок та документів: завдяки новій послузі «Точка видачі» відправлення приймається у відділенні поштового зв’язку та вручається одержувачу у цьому самому відділенні без відправки на сортувальний центр. Послуга доступна з 25 липня у всіх відділеннях поштового зв’язку.

Оскільки відправлення доступне до видачі одразу після його прийому, до мінімуму скорочується час з моменту оформлення відправлення до моменту надсилання одержувачу смс-повідомлення про надходження посилки, а також суттєво зменшується ціна. Для прикладу, вартість доставки посилки вагою до 2 кг за тарифом «Укрпошта Експрес» в межах області коштуватиме 38 грн, а доставка аналогічного відправлення за тарифом «Точка видачі» - всього 15 грн.

Послуга підійде для тих, кому зручно передати свої відправлення у найближчому відділенні, де отримувачі одразу та впродовж стандартних 14 днів зберігання, зможуть їх отримати. Насамперед, такий формат вигідний підприємцям, що працюють в сфері e-commerce і які здійснюють відправку замовлень клієнтам в межах свого міста.