Укрпошта оголосила тендер на пошук партнерів із закупівлі обладнання для сортувальних центрів та депо

31.01.2022

Укрпошта шукає постачальників із встановлення сортувального обладнання та ІТ-системи для автоматизованих сортувальних центрів у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та 9 депо, зокрема, депо в Івано-Франківську.

У рамках фінансування за кредитною програмою ЄБРР тендер розміщено на порталі електронних закупівель ЄБРР (ECEPP).

Постачальник має забезпечити комплексне рішення з обробки внутрішніх та міжнародних відправлень, враховуючи обсяги та габарити відправлень, що має визначити наступне обладнання з автоматизованими системами сортування, обміну, автоматичного зважування і об'ємного вимірювання, горизонтального і вертикального транспортування поштових відправлень, тощо.

Зокрема, системи зчитування OCR (оптичного розпізнавання тексту), системи управління складом WMS, сортувальні системи для посилок, бандеролей, секограм, мішків «М», мішків з пресою, EMS, простої та реєстрованої письмової кореспонденції (поштових карток, листів, мультиконвертів, листів 1 класу, формату Flat), корпоративних документів.

А також додаткове обладнання: конвеєр для преси з автоматичною подачею та конвеєр для міжнародних відправлень, поєднаний з автоматичним рентгенівським оглядом, предмети та обладнання для облаштування робочих місць, інші предмети та компоненти, необхідні для їх функціонування.

Серед ключових вимог до учасників тендеру – постачальник має поставити ключові елементи сортувальних систем, а також допоміжного та додаткового обладнання (двигуни, ланцюги, елементи системи керування, датчики і т. д.).

Також сортувальне обладнання має бути енергоефективним. Крім того, обладнання, що запропонує постачальник, повинно забезпечувати обробку щоденних обсягів пошти в контрольні терміни. Постачальник гарантує постійну технічну підтримку та сервісну підтримку 24/7.

В тендері зазначається, що термін виконання поставки обладнання – до кінця 2022 року, а повноцінний запуск – перший квартал 2023 року.

Переможець тендеру, який запропонує найбільш економічно вигідну пропозицію, має укласти договір з Укрпоштою.

Детальніше ознайомитися із умовами закупівлі можна за посиланням на сторінці закупівель ЄБРР

https://ecepp.ebrd.com/respond/BH8Q2X29WS

Пропозиції від учасників приймаються включно до 31 березня 2022 року.

Нагадаємо, що Укрпошта вже уклала угоди на будівництво логістично-сортувальних центрів у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та депо у Івано-Франківську.

У рамках стратегії модернізації Укрпошта залучила близько 100 млн євро для оснащення автоматизованих сортувальних хабів, регіональних депо та закупівлі автомобілів для пересувних відділень. Зокрема, проєкт першої фази модернізації логістичної мережі (обладнання та інформатизація) оцінюється у 60 млн євро. Відповідні угоди було укладено восени 2020 року за участі Укрпошти, Міністерства інфраструктури України та міжнародних фінансових установ – ЄБРР та ЄІБ. Проєкт модернізації логістичної мережі передбачає побудову 7 автоматизованих сортувальних центрів та перебудову логістичної мережі на 61 регіональне депо. Нові сортувальні об’єкти планується автоматизувати за рахунок надсучасного швидкого обладнання та створити сучасну інформаційну інфраструктуру, тим самим оптимізувати час на обробку відправлень, надати можливість отримання замовлень від корпоративних клієнтів 24/7 та обробки їх протягом 4 годин.

Усі нові будівлі будуть побудовані з використанням сучасних енергозберігаючих технологій та впровадження екологічних методів захисту довкілля й сертифіковані за міжнародними стандартами BREEAM.