Інформація про доставку відправлень з/до Білорусі

25.05.2021

Оскільки Укрпошта – член Всесвітнього Поштового Союзу, компанія продовжить надавати поштові послуги у напрямках з та до Білорусі. Доставка посилок відбуватиметься наземним автотранспортом.

Укрпошта не використовуватиме авіатранспорт для доставки відправлень до Білорусі у зв’язку із ухваленим 25 травня рішенням уряду про те, що Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю з 00:00 26 травня. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та міністерство інфраструктури.

Укрпошта також надасть можливість «Белпошті» відправляти посилки до українських клієнтів. Щомісяця з України до Білорусі відправлялося до 10 тисяч посилок, дрібних пакетів, листів і майже така ж кількість відправлень надходила до України.

Крім того, Укрпошта  забезпечить транзит відправлень інших пошт світу до Білорусі наземним транспортом. І також продовжить виконання спільного проекту з Windrose Airlines для міжнародного мобільного маркетплейсу Joom в рамках якого виконуються регулярні вантажні чартерні рейси з Гонконгу до Києва із подальшим транспортування частини відправлень для Молдови та Білорусі.  

Через зміну способу доставки можливі зміни у строках доставки відправлень до Білорусі.  

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Нагадаємо, що вичерпну інформацію про  терміни доставки  можна отримати на сайті Укрпошти.