До проєкту «Щасливі години для платежів» додалися 201 відділення у 31 містах України

29.05.2020

«Щасливі години для платежів» діють у 1000 відділеннях Укрпошти. Зокрема, з 1 червня проєкт стартував ще у 201 поштовому відділенні Ковеля, Новомосковська, Павлограду, Кам'янського, Краматорська, Новоград-Волинського, Бердичева, Бердянська, Калуша, Білої Церкви, Вишгорода, Броварів, Вишневого, Бучі, Борисполя, Переяслав-Хмельницького,  Кремінної, Стрию, Вознесенська, Білгород-Дністровського, Гадяча, Лубен, Миргорода, Горішніх Плавень, Сарнів, Шостки, Ізюма, Каховки, Кам'янець-Подільського, Умані, Ніжина, де  можна сплачувати за комунальні послуги за вдвічі меншу комісію.

Проєкт дасть змогу забезпечити більш якісне обслуговування клієнтів, за рахунок управління клієнтськими потоками у поштових відділеннях відповідно до потреб споживачів та рівномірного розподілу навантаження на операційні вікна протягом всього робочого дня.

«Щасливі години для платежів» дають можливість кожному клієнту Укрпошти заощадити при оплаті комунальних та інших платежів, за умови відвідування поштових відділень до 13:00. Саме у першій половині дня тарифи на оплату платежів у відділеннях Укрпошти стануть значно меншими, ніж аналогічна вартість отримання послуг у банківських відділеннях.

Після 13:00, комісія за сплату платежів буде збільшена удвічі від суми, що діятиме у першій половині дня.

Відповідно, у другій половині дня поштові відділення Укрпошти очікують на відправників та отримувачів посилок, які тепер зможуть користуватися послугами у більш комфортних умовах та без черг.

«Щасливі години для платежів» поширюються на рахунки за комунальні послуги, оплату за телефонний зв’язок/телебачення/інтернет чи будь-які інші регулярні платежі.

Враховуючи, що, сплачується декілька квитанцій за місяць, загальна економія - суттєва.

Користуватися такою можливістю можна щодня, починаючи з початку роботи поштових відділень та до 13:00.

Проєкт «Щасливі години для платежів» успішно стартував у відділеннях Укрпошти влітку 2019 року.