Голограмні марки Укрпошти визнано одними з найкращих у світі

01.11.2019

Голограмні марки Укрпошти із серії «Комахи України» отримали 2 місце на міжнародному конкурсі «Краща марка світу», переможців якого було оголошено у Мадриді (Іспанія).
До складу незалежного міжнародного журі конкурсу входило 50 президентів національних федерацій та філателістичних академій з 37 країн, серед яких є лідери великих філателістичних федерацій Америки та Європи, а також учасники престижної Європейської філателістичної академії, Королівської іспанської академії філателії та поштової історії.
Маркований аркуш було введено в обіг 3 липня 2018 року та вперше використана сучасна технологія – тиснення голографічною плівкою. На ньому представлено 7 марок із зображенням комах: «Цикада звичайна», «Красуня діва», «Мінливець малий», «Богомол звичайний», «Бабка жовта», «Коник сірий», «Садовий джміль».
Авторами цього оригінального випуску об’ємних ілюстрацій марок є художники-графіки Сергій та Олександр Харуки.
Марковий аркуш випущений тиражем 30 тисяч примірників, номінал кожної марки – 7,5 грн, вартість маркового аркуша – 52,50 грн.
Придбати марковий аркуш «Комахи України», а також іншу філателістичну продукції можна у спеціалізованих точках продажу, а також в інтернет-магазині Укрпошти «Поштовий міні-маркет».