Конкурс дитячого патріотичного малюнка «Герой ЗСУ очима дітей»

За можливість прокидатися щоранку у вільній країні ми безмірно вдячні Збройним силам України. До Дня захисників і захисниць України Укрпошта організовує конкурс «Герой ЗСУ очима дітей». З 26 вересня до 10 жовтня 2022 року (включно) оформлюйте передплату на дитячі видання, надсилайте малюнок дитини віком від 6 до 11 років та отримуйте подарунок.

Як взяти участь у конкурсі

  1. Передплатіть дитячий журнал чи газету будь-якої вартості на 2023 рік (I півріччя). Термін передплати — щонайменше один місяць.
  2. Надішліть проскановану копію малюнка, копії квитанції та абонемента на електронну адресу: [email protected]. У листі зазначте ПІБ дитини, вік, місце проживання, а також свій контактний номер телефону.

Оригінал малюнка бажано надіслати поштою на адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, каб. 537. Найкращі, на думку організаторів, малюнки будуть розміщені у Київському головпоштамті на День захисників і захисниць України.

Важливі критерії оцінювання малюнка

  • Креативність, оригінальність, охайність, емоційність та самостійне виконання. Передайте на папері вашу невимовну вдячність захисникам і захисницям України за свій спокій та відчуття безпеки.
  • Формат — А4.
  • Виконання — довільне: акварель, гуаш тощо.

Подарунки від Укрпошти

  • 1 місце — мобільний телефон та листівка з привітанням від песика Патрона;
  • 2–5 місця — марковий аркуш з песиком Патроном та листівка з привітанням від нього.

Переможців визначатиме конкурсна комісія до 13.10.2022 р. Перелік претендентів на подарунки буде опубліковано 14.10.2022 р. на сайті Укрпошти. Подарунки можна буде отримати до 15.11.2022 р.


Передплатити

Переможці конкурсу