Укрпошта оголошує відкритий конкурс на розробку ескізу поштової марки «Доброго вечора, ми з України!», обраної за результатами народного голосування

До участі у конкурсі запрошуються ілюстратори, художники, дизайнери, які за допомогою художніх прийомів готові відтворити на ескізі до поштової марки визначену конкурсом тему.

Ескіз необхідно представити у вигляді малюнка, графічного макета з візуалізацією в електронному вигляді у форматі JPEG, 300 dpi. Використання в ескізах фотоматеріалів, тематичних зображень не має порушувати авторські права сторонніх осіб. Кількість робіт від одного учасника не обмежена. Надсилаючи на конкурс свої роботи учасник погоджується, що у разі перемоги його роботи, підпише із Укрпоштою авторський договір на передачу виключних майнових авторських прав на твір.

Збір ескізів триватиме з __________ включно. Кращі роботи будуть представлені на сторінках Укрпошти у Facebook та Instagram для проведення народного голосування. Конкурсна робота, що набере найбільшу кількість голосів, буде відтворена Укрпоштою на поштових марках України.

Конкурсні роботи в термін до ____ включно прохання надсилати на адресу ______ з позначкою «Конкурс», з вказанням прізвища та імені автора роботи і його контактних даних (телефон або e-mail).


Посилання на форму