Про послугу

Міжнародні перекази від Укрпошти — це надійний, зручний і гарантовано безпечний спосіб відправити гроші за кордон або отримати їх з-за кордону. Укрпошта співпрацює з поштовими операторами 22 країн Європи та Азії, серед яких Азербайджан, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, В’єтнам, Греція, Ізраїль, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Марокко, Молдова, Польща, Португалія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Таджикистан, Туреччина, Узбекистан, Швейцарія.

Зверніть, будь ласка, увагу! Приймання міжнародних переказів зупинено на період дії законодавчо встановлених обмежень. Отримання переказів з-за кордону у відділеннях Укрпошти наразі можливе.

Переваги міжнародних поштових переказів від Укрпошти

Безпечність і надійність

З національними поштовими операторами інших країн ми підписуємо міжнародні договори

ПОШТА

Широка мережа відділень

Відправити й отримати переказ можна у кожному з 11 тисяч відділень

Відправлення і виплата в національній валюті

Надіслані в іноземній валюті перекази виплачуються у гривні

Перекази в іноземній валюті ($ та €)

Відправити й отримати переказ в іноземній валюті можна у відділенні Укрпошти за адресою: вул. Хрещатик 22, м. Київ, 01001

Доступні тарифи

Наприклад, переказ суми 2000 грн з України у Швейцарію — 80 грн

Доставка за адресою

Доставляємо переказ одержувачу додому

Види переказів

Адресний переказ

Термін пересилання — від 1 до 14 днів залежно від типу населених пунктів, між якими пересилається переказ (адміністративні центри, міста, смт, села, тощо).

 Пересилання  переказу здійснюється у поштове відділення або на домашню адресу у будь-якому населеному пункті України.

Адресні перекази можна пересилати між усіма країнами-партнерами Укрпошти (крім Сербії).

Терміновий переказ

Терміни пересилання — 15-30 хвилин.

Щоб дізнатися, у якому відділенні Укрпошти є можливість здійснити терміновий поштовий переказ, поставте ✔ напроти фільтру «Перекази» на сторінці.

Термінові перекази можна пересилати між Україною й Азербайджаном, Казахстаном, Молдовою, Сербією і Португалією (виберіть країну, щоб завантажити перелік автоматизованих відділень).

Ми також здійснюємо приймання і виплату переказів до запитання (переказ у конкретне поштове відділення, а не на адресу).

Яку суму можна переказати?

  • Максимальна сума переказу з України за кордон

    Сума одного переказу визначається двосторонніми договорами. Загальна сума переказів і не може перевищувати 399 999 грн в день від одного відправника (або еквівалент суми в доларах США або євро)

  • Максимальна сума переказів, яку один одержувач може отримати в Україні

    399 999 грн в день (або еквівалент суми в доларах США або євро)

З Укрпоштою зовсім не важко піклуватися про рідних і близьких, які далеко.

Часті запитання

Отримати чи відправити адресний міжнародний поштовий переказ ви можете у будь-якому відділенні Укрпошти — знайти відділення.

Отримати чи відправити терміновий міжнародний поштовий переказ ви можете тільки в автоматизованому відділенні Укрпошти — знайти відділення (поставте ✔ напроти фільтру «Перекази»).

Якщо ви не знаєте точну адресу отримувача переказу, то маєте можливість відправити переказ до запитання на конкретне відділення поштового оператора за кордоном, в якому отримувачу буде зручно забрати переказ.

Відправник має повідомити отримувачу номер поштового відділення, до якого направлено переказ. Перекази до запитання здійснюються за умовами відправлення адресних переказів.

Послуга доступна при пересиланні грошей між Україною й Азербайджаном, Вірменією, В’єтнамом, Казахстаном, Киргизстаном, Литвою, Молдовою, Таджикистаном, Узбекистаном.

Поштові перекази, які були оформлені в іноземній країні в місцевій валюті, виплачуються в Україні в гривні.

Міжнародні поштові перекази можуть прийматися і виплачуватися у доларах США або євро залежно від того, в яку країну або з якої країни пересилаються кошти.

Перерахунок з однієї валюти в іншу здійснюється за курсом перерахунку кожної з пошт. Курс, який використовує Укрпошта, можна дізнатися за посиланням.

Відправити або отримати перекази в іноземній валюті (долари США або євро) ви можете у відділенні Укрпошти за адресою: вул. Хрещатик 22, м. Київ, 01001.

Щоб дізнатися, у якій валюті (доларах США чи євро) виконуються поштові перекази між Україною та країною, яка вас цікавить, перейдіть за посиланням.

Сукупна вартість послуги — це загальні витрати споживача, пов’язані з пересиланням поштового переказу. Сукупна вартість включає тариф за пересилання поштового переказу та додаткові послуги АТ «Укрпошта».

Більше інформації — у контакт-центрі Укрпошти

Для дзвінків з території України — 0 800 300 545 (безкоштовно на території України).

Для дзвінків з-за кордону — +380 44 323 11 30 (вартість дзвінків з мобільних чи стаціонарних телефонів — згідно з тарифами операторів на міжнародні дзвінки, для дзвінків з українських мобільних номерів — згідно з тарифами операторів для дзвінків у роумінгу).