Як переказати гроші в Україну?

Щоб переказати гроші в Україну:
 1. Завітайте до найближчого відділення місцевого поштового оператора. З собою візьміть паспорт та/або інші документи, які потрібні для оформлення переказу.
 2. Заповніть бланк переказу або повідомте оператору таку інформацію:
  • прізвище, ім’я, по батькові (якщо використовується) отримувача коштів;
  • адресу проживання отримувача (країна, область, місто, район, вулиця, будинок, індекс);
  • прізвище, ім’я, по батькові (якщо використовується) відправника коштів;
  • адресу проживання відправника та індекс (ми повернемо переказ, якщо отримувач не забере його);
  • суму переказу.
 3. Передайте оператору заповнений бланк і кошти для відправлення. Враховуйте, що максимальна сума переказу не має перевищувати ліміт, встановлений поштовим оператором країни, з якої пересилаються кошти.
Звертаємо увагу!

Поштові перекази, які були оформлені в іноземній країні в місцевій валюті, виплачуються в Україні в гривні поштовому відділенні або за домашньою адресою.

Виплата переказів в іноземній валюті (долари США / євро) здійснюється у відділенні Укрпошти за адресою: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001, якщо сума не містить дрібної частини.

Що потрібно повідомити одержувачу після того, як ви відправили переказ?
 • Якщо ви відправили адресний переказ, то нічого додатково повідомляти не потрібно. Ми доставимо такий переказ на домашню адресу одержувача.
 • Якщо ви відправили терміновий переказ, то маєте повідомити одержувачу контрольний номер переказу, суму і валюту приймання. Такий переказ можна отримати лише в автоматизованому відділенні. Термінові перекази можна пересилати між Україною й Азербайджаном, Казахстаном, Молдовою, Сербією і Португалією.

Більше інформації про умови обміну міжнародними поштовими переказами з країною, яка вас цікавить, шукайте у довіднику.

Перейдіть на сайт поштового оператора країни, яка вас цікавить, або зверніться до контакт-центру цього поштового оператора, щоб:

 • знайти найближче поштове відділення;
 • дізнатися тарифи на послуги;
 • отримати інформацію щодо документів, які потрібні для оформлення переказу;
 • дізнатися максимальну суму переказу та інші умови надання послуги міжнародних переказів до України.

*Тарифи на міжнародні поштові перекази з інших країн до України встановлюють поштові оператори цих країн. Обмін поштовими переказами здійснюється на основі умов двосторонніх договорів, укладених між АТ «Укрпошта» й операторами інших країн, згідно з правилами, встановленими Всесвітнім поштовим союзом.

Ми не гарантуємо наявність повної й актуальної інформації щодо тарифів на послугу міжнародних поштових переказів на сайтах інших поштових операторів. Якщо у вас залишилися питання, рекомендуємо звернутися до довідкової служби поштового оператора відповідної країни.