Наглядова рада
Рінат Абдрасілов
ДетальнішеҐері Джон Керрол
ДетальнішеОлена Олександрівна Малинська
ДетальнішеІгор Олександрович Мітюков
ДетальнішеСергій Анатолійович Деркач
ДетальнішеРінат Абдрасілов
Управлінський досвід
Рінат Абдрасілов є старшим партнером Cambridge Management Consulting, де спеціалізується на стратегії й цифровій трансформації для банків та фінтех-компаній у 17 країнах. Має понад 25 років управлінського досвіду у низці міжнародних банків, зокрема 10 років керував стратегією Lloyds Banking Group, однієї з найбільших банківських груп Великої Британії. Розробив стратегію цифрової трансформації та модернізації роздрібного та бізнес-банкінгу Lloyds, працював над визначенням пріоритетів та управлінням інвестиціями в інновації й оптимізацією операційної моделі.
Досвід роботи на невиконавчих посадах (незалежний член ради директорів)
Рінат Абдрасілов працював у ряді міжнародних рад директорів — у фінансовій індустрії, програмному забезпеченні, освіті, нерухомості та благодійних організаціях — як у розвинених країнах, так і на ринках, що розвиваються. Успішно вивів декілька бізнесів зі збиткових позицій на прибутковість як на керівних посадах, так і на рівні невиконавчих членів рад директорів. Крім того, Рінат Абдрасілов є активним інвестором, самостійно торгує на фондовій біржі та працює в низці бізнес-шкіл як ментор для підприємців та власників бізнесу з питань стратегії, корпоративного управління, відносин з інвесторами та трансформації бізнесу.
Рінат Абдрасілов — випускник Кембриджської програми MBA.
Ґері Джон Керрол
Ґері Джон Керрол має сорокарічний досвід роботи в поштовій галузі та міжнародній електронній комерції. Прекрасно знається у сфері транскордонної електронної комерції, міжнародних авіаперевезень та міжнародної логістики.
Після 27 років роботи в Royal Mail на посадах, пов’язаних з продажем, зокрема керівника відділу розвитку продажу (Parcelforce) та директора з роботи з міжнародними клієнтами (Royal Mail), він очолив відділ комерційного та бізнес-розвитку у Пошті Джерсі. З 2016-го до 2022 року був керуючим директором Asia Pacific Post, головної організації 28 поштових операторів, до якої входять Пошта Австралії, Пошта Китаю, Пошта Індії, Пошта Японії, Пошта Кореї та Пошта Сінгапуру.
Маючи міжнародний досвід керівника вищої ланки з підтвердженим послужним списком досягнення видатних операційних та комерційних результатів у складних, комплексних та високополітизованих національних та міжнародних організаціях, зараз обіймає посаду консультанта з питань управління та тимчасового керівника у Final Mile Consulting (Сполучене Королівство).
Олена Олександрівна Малинська
Олена Олександрівна Малинська має понад 20 років досвіду роботи на посадах вищого рівня у фінансовому секторі в Україні та за кордоном. Упродовж останніх 12 років працювала генеральною директоркою у великих і середніх українських банках та має великий досвід успішного врегулювання кризових ситуацій, стратегічної трансформації й розвитку бізнесу, який спирається на чітку перспективу. Раніше була аудиторкою у компанії Arthur Andersen у Києві та Лос-Анджелесі.
Бере активну участь у просуванні жіночого лідерства. Була генеральною директоркою організації Women Political Leaders (WPL), а пізніше — старшою радницею цієї організації. Є членкинею правління (без виконавчих повноважень) декількох організацій, які просувають розширення прав і можливостей жінок, доступу до фінансових послуг та освіти.
Активна членкиня Організації молодих президентів (YPO), голова Київського виконавчого комітету Організації молодих президентів (YPO) з 2019 р., членкиня виконавчого комітету організації мережевої дипломатії Global Diplomacy Network. З моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну активно виступає за Україну та є однією з лідерок глобальної ініціативи Організації молодих президентів (YPO) з масштабної гуманітарної та бізнес-підтримки України. Є спікеркою на міжнародних заходах Організації молодих президентів (YPO) та в Давосі.
Має сертифікат з корпоративного управління від французької бізнес-школи Insead (IDP-C), ступінь магістра з управління бізнесом (MBA), бакалавра з права (BA) in Law та ступінь доктора філософії (PhD).
Ігор Олександрович Мітюков
Ігор Олександрович Мітюков має багаторічний досвід як державного, так і корпоративного управління, у минулому — міністр фінансів України й керівник українського офісу інвестиційного банку Morgan Stanley, член наглядових рад міжнародних та українських компаній.
Основні здобутки:
- реорганізація Міністерства фінансів України, перехід від галузевої до функціональної структури управління;
- дебютний вихід України на міжнародні ринки капіталу;
- успішна реструктуризація держборгу України Лондонському клубу у 2000 році та Паризькому клубу кредиторів у 2001 році;
- досвід роботи з МФО (EBRD, World Bank);
- практичний досвід в організації фінансування масштабних інвестиційних проєктів в Україні (Євро – 2012, Укрзалізниця, Укравтодор, Ощадбанк, Укрексімбанк, МХП, Феррекспо тощо);
- реформа системи корпоративного управління в Національному Депозитарії України та Банку «Розрахунковий центр»;
- досвід дипломатичної роботи — Надзвичайний та Повноважний посол України.
Костянтин Юрійович Гура
Сергій Анатолійович Деркач
Сергій Анатолійович Деркач, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.
У 2006 році закінчив Київський юридичний інститут внутрішніх справ (спеціальність — «Правознавство»).
Професійна діяльність:
У 2001–2015 рр. проходив службу в органах внутрішніх справ, зокрема в складі слідчого управління УМВСУ у Житомирській області, підрозділах Київського національного університету внутрішніх справ / Національної академії внутрішніх справ.
Під час проходження служби з 2009-го до 2011 року був керівником тренінгового центру розвитку громад Місії ООН у Ліберії, а з 2013-го до 2015 року — керівником операційного департаменту Місії ООН у Ліберії.
З 2015-го до 2017 року працював у Дипломатичному Представництві Консультативної Місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні, з 2017-го до 2020 року — експертом з питань антикорупційних розслідувань та судового переслідування корупції у рамках проєкту МТД МЗС Данії «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні».
З 2020-го до 2023 року працював на керівних посадах у Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК), зокрема заступником керівника апарату та керівником Департаменту запобігання та виявлення корупції.
З 7 лютого 2023 року працює заступником Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. Зокрема, Сергій Анатолійович Деркач спрямовуватиме та координуватиме діяльність щодо забезпечення виконання завдань та функцій Міністерства з формування та реалізації державної політики в таких сферах:
- автомобільний транспорт та дорожнє господарство;
- авіаційний транспорт та інфраструктура, а також використання повітряного простору України;
- безпека на транспорті;
- облаштування та модернізація пунктів пропуску через державний кордон;
- технічне регулювання на транспорті.
Також Сергій Анатолійович Деркач забезпечуватиме виконання завдань та функцій Міністерства з формування й реалізації відомчої політики запобігання та боротьби з корупцією. Йдеться про управління корупційними ризиками в апараті Міністерства, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління, а також в акціонерних товариствах, функції з управління корпоративними правами щодо яких здійснює Міністерство.
Відповідає за забезпечення взаємодії Міністерства з центральними органами виконавчої влади з питань реалізації відомчої політики запобігання та боротьби з корупцією, управління корупційними ризиками.