EMS (Express Mail Service) — сервіс прискореної міжнародної доставки. Відправлення EMS доставляють виключно авіашляхом і обробляють пріоритетним порядком як в Україні, так і в країні призначення. Згідно зі стандартами Всесвітнього поштового союзу, відправлення EMS в країні призначення вручаються за адресою отримувача. Скористатися послугою можна з 1 квітня 2020 року у відділеннях Укрпошти.

Відправити EMS під час карантину можна до 100+ країн

Щойно відновиться повноцінне авіасполучення та пошти світу зможуть забезпечити стандарти якості для EMS, Укрпошта зможе запропонувати вам доставку прискореного формату в будь-яку точку планети

Ви можете перевірити можливість відправлення до певної країни за посиланням (шукайте позначку «+») та розрахувати вартість.

Розрахувати вартість
ПОШТА

Відправлення з автоматизованих відділень

або кур’єром в обласних центрах

Зважені терміни

від відправлення до вручення одержувачу

Детальніше

Відстеження за трек-номером

у чат-боті або на сайті

Доставка кур’єром

за домашньою адресою одержувача

на час запровадження режиму карантину терміни доставки можуть бути збільшені через скасування авіарейсів та зміни у роботі національних EMS-операторів

Категорії відправлень

Small bag

Документи

Гранична маса — 1 кг
Banderole

Товари

Гранична маса — 30 кг

Довжина найдовшої сторони — до 150 см. Сума довжини й найбільшого периметра (довжини кола) у будь-якому напрямку (крім довжини) не повинна перевищувати 300 см.

Показати деталі

Як оформити відправлення

  • Перевірте, чи вкладення не відноситься до переліку заборонених товарів та предметів, які не приймаються до пересилання.
  • Ознайомтеся з правилами митного оформлення відправлень.
  • Заповніть митні декларації онлайн. Для цього можна скористатися особистим кабінетом, мобільним застосунком чи спеціальною системою API для корпоративних клієнтів. Окрім коректного заповнення даних, ви ще й заощаджуєте, отримуючи welcome-знижку 3% від тарифу.
  • Зверніться до будь-якого відділення Укрпошти.

Якщо ви є представником юридичної особи й хотіли б укласти договір, будь ласка, дізнайтеся контакти менеджера Укрпошти у своєму регіоні. Більше про послугу дізнавайтеся у контакт-центрі Укрпошти за номером 0 800 300 545.

Ознайомитися з офертою