Грошовий переказ з карток банків Європи*

Надіслати гроші можна з Австрії, Азербайджану, Албанії, Вірменії, Бельгії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Греції, Грузії, Данії, Ізраїлю, Ірландії, Ісландії, Іспанії, Італії, Казахстану, Кіпру, Киргизії, Латвії, Литви, Ліхтенштейну, Люксембургу, Македонії, Мальти, Молдови, Монако, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, Таджикистану, Туркменістану, Туреччини, Узбекистану, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чорногорії, Чеської Республіки, Швейцарії, Швеції, Естонії

Для переказу ви можете використовувати будь-які картки Visa та Mastercard, які підтримують технологію 3D Secure. Картка одержувача повинна бути оформлена в українському банку в гривні.

Як правило, гроші зараховуються на картку отримувача протягом декількох хвилин. У рідкісних випадках (менше 3%) банк отримувача може зарахувати гроші протягом 24 годин.

Відправник вказує суму в EUR, яка повинна бути зарахована одержувачу. При цьому з картки відправника буде списана сума у валюті його картки за курсом платіжної системи.

Комісію за переказ сплачує відправник, вона становить 2% (мін. 2 євро/долара) від суми переказу.

Ні, для переказу грошей не обов’язково бути зареєстрованим користувачем.

З міркувань безпеки введено такі обмеження:

 1. Максимальна сума переказу:

  • одна транзакція - 850 EUR
  • в день - 8500 EUR
  • в місяць - 11500 EUR
 2. Максимальна кількість переказів:

  • за добу - не більше 10-ти
  • за місяць - до 25-ти (включно)

*Фінансова послуга «Переказ з карток, що емітовані банками світу на картки емітовані банками України» / «Грошовий переказ з карток банків Європи» надається Товариством з обмеженою відповідальністю «Портмоне» на основі укладеного Договору від 28.02.17 №50-561. Відповідальність за якість надання цієї послуги несе ТОВ «Портмоне».