Про послугу

Експортерам, які працюють у форматі В2С та прагнуть відправляти свої товари по всьому світу, пропонуємо ряд вигідних логістичних рішень.

Спеціальні умови діють при експортуванні товарів у Казахстан, Литву, Латвію, Молдову, Грузію, Азербайджан та Узбекистан.

E-commerce export solution — це:

Персональний менеджер

Знижений на 30-60% тариф

Спрощена процедура митного оформлення

Зручна і швидка доставка

Основні переваги співпраці з Укрпоштою у рамках проєкту

 • Відправлення з будь-якого з 11 000 поштових відділень.

 • Спеціальні тарифи на доставку.

  Спецтарифи діють при укладенні договору з Укрпоштою. Вони гарантовано на 30% нижчі за базові тарифи. Ваша знижка може сягати 60%. Розмір знижки залежить від обсягів щомісячних відправлень та розраховується індивідуально.

 • Страхування відправлень.

  У разі втрати або пошкодження рекомендованих міжнародних відправлень та посилок (з оголошеною цінністю, без оголошеної цінності) відправнику виплачується компенсація. Розмір компенсації розраховується після визначення причин втрати або пошкодження відправлення.

 • Короткі терміни доставки.

  Оформлені в рамках проєкту міжнародні поштові відправлення доставляються отримувачам швидше. Ознайомитися зі стандартними строками доставки товарів за кордон можна за посиланням.

 • Відстеження в онлайн-режимі.

  За допомогою онлайн-сервісів (особистий кабінет, чат-боти в месенджерах, мобільний застосунок) можна відстежувати посилки та дрібні пакети з моменту їх відправлення до моменту вручення. За допомогою трекінг-системи на сайті можна відстежувати до 30 відправлень одночасно.

 • Повернення неотриманих адресатами поштових відправлень.

  Міжнародні поштові відправлення, які не були вручені отримувачам, повертаються продавцю в Україну за зниженим тарифом.

E-COMMERCE EXPORT SOLUTION — ЦЕ ЛЕГКИЙ ШЛЯХ РОЗВИТКУ ІНТЕРНЕТ-ТОРГІВЛІ РАЗОМ З УКРПОШТОЮ.

Щоб отримати більше інформації щодо можливостей експорту товарів за кордон, звертайтеся до свого регіонального менеджера Укрпошти.

Оберіть країну, щоб дізнатись більше про переваги експорту в цю країну та спеціальні тарифи на пересилання відправлень

Зверніть увагу! Укрпошта припинила приймання міжнародних поштових відправлень (МПВ), адресованих до Російської Федерації та Республіки Білорусь.