Про послугу

Відправляйте посилки з Англії до України безпечно, вигідно та легко через офіційних перевізників Hermes, SMART Forwarding та Укрпошту. Доставка здійснюється за принципом «із рук у руки» з усіх міст Англії до всіх міст України. Жодних прихованих платежів за пересилання немає, а відправити посилку можна із найближчого до дому магазину у вашому місті.

Партнери проєкту

Hermes Smart Forwarding

Увага

Служба митного контролю не дозволяє ввозити до України посилки з забороненими товарами й продукти харчування без фабричного пакування та маркування виробника — якщо пересилатимете товари без упаковок, посилку повернуть назад. В одному відправленні можна переслати до 10 кг продуктів.

Порівняйте доставку «бусиками» й доставку офіційними перевізниками

Доставка через Hermes, SMART Forwarding та Укрпошту Доставка звичайним пасажирським автобусом

Безпека

Безпечний, зручний і офіційний спосіб доставки «із рук в руки»*. Отримувач може забрати в посилку у відділенні чи у кур’єра у зручний для себе день та час.

Напівлегальний канал доставки. Мінімум відповідальності водія. Можливо, відправлення потрібно буде забрати вночі або в робочий час.

Покриття

Доставка з усіх населених пунктів Англії до будь-якого з 11 тис. відділень Укрпошти по всій Україні.

Приймання й видача посилок у містах, через які пролягає маршрут «бусика».

Вартість

Прихованих платежів немає — об’ємна вага не враховується, доставка у будь-який населений пункт України уже включена в тариф.

Додатково необхідно оплатити доставку із західноукраїнських міст по країні, перевізник може неочікувано змінити вартість доставки.

Відстеження

Відстеження за міжнародним трек-номером на сайтах SMART Post Global або Укрпошти.

Відстежувати посилку неможливо.

Легкість

Відправити посилку можна кур’єром або з магазину поруч із домом чи роботою.

Потрібно витрачати час та кошти на дорогу до/з місця збору посилок перевізником.

Оформлення посилки

 1. Ознайомтеся з правилами надання послуги та перевірте, чи вкладення дозволене до пересилання.
 2. Сформуйте й упакуйте посилку, зважте відправлення, виміряйте його висоту, довжину, ширину.
 3. Виберіть спосіб відправки: Hermes кур’єр або Hermes «Без принтера».
 4. Заповніть поля форми з інформацією про відправника й одержувача, поля митної декларації, оплатіть доставку.
 5. Зазначте на посилці міжнародний трек-номер, який ви отримали на email разом із супровідними документами.
 6. Відправте посилку й відстежуйте її на сайті SMART Post Global або на сайті Укрпошти.

Часті питання

Потрібно вказати:

 • прізвище й ім’я відправника та одержувача;
 • повну поштову адресу (країна, область (для України), населений пункт, вулиця, номер будинку та квартири, індекс) відправника й одержувача;
 • мобільний номер телефону відправника та одержувача.

Додатково відправнику потрібно вказати свій email — від SMART Post ви отримаєте на електронну пошту митні документи, поштові ярлики, чек та рахунок про сплату послуг доставки.

Відправлення посилки в Англії

Відправити посилку можна кур’єром Hermes або через найближчий Print In-store служби Hermes, мережа яких налічує понад 4500 пунктів обслуговування ParcelShop по всій території Англії. Перед оформленням відправлення, визначте, чи зручно вам буде самостійно роздрукувати супровідні документи, які необхідні для пересилання.

Відправлення посилки з роздрукованими документами

Готову посилку із супровідними документами можна відправити кур’єром або через найближчий Print In-store ParcelShop.

Якщо хочете надіслати відправлення кур’єром:

 • Виберіть спосіб доставки «Hermes Кур’єр».
 • Зазначте інформацію про відправника та одержувача, заповніть митну декларацію та отримайте супровідні документи на email.
 • Прикріпіть роздруковані документи, зазначте на коробці ручкою/маркером міжнародний трек-номер (наприклад: DK000004444GR).
 • Передайте готове відправлення кур’єру Hermes.

Відправлення посилки без роздрукованих документів

Якщо хочете відправляти посилку без друку документів через найближчий Print In-store ParcelShop служби Hermes:

 • Виберіть спосіб доставки Hermes «Без принтера».
 • Зазначте інформацію про відправника та одержувача, заповніть митну декларацію та отримайте email із 6-значним кодом зворотної доставки та QR-кодом зворотної доставки (Return).
 • Зазначте на упаковці/коробці великими символами міжнародний трек-номер (наприклад: DK000004444GR).
 • Віднесіть готове відправлення у найближчий Print In-store ParcelShop. При відправленні у Hermes ParcelShop за допомогою пристрою самообслуговування (Hermes Print-In-store device) відскануйте QR-код з екрана телефона або роздрукованого листа та отримайте стікер-наліпку. Якщо QR-код не сканується, ви можете ввести шестизначний код.
 • Приклейте стікер на посилку й передайте її працівнику ParcelShop. Працівник видасть вам підтвердження про відправлення посилки.
 • Отримання посилки в Україні

  Кур’єром Укрпошти*

  У відділенні Укрпошти

  Отримайте посилку у будь-якому з 11 тис. відділень Укрпошти по всій Україні. Щоб отримати відправлення, потрібно пред’явити паспорт або інший документ, що підтверджує особу.

Якщо ви не маєте змоги роздрукувати документи, виберіть спосіб відправлення Hermes «Без принтера» за допомогою 6-значного коду (або QR-коду) зворотної доставки (Return). Ви отримаєте електронний лист із 6-значним кодом та QR-кодом на вашу електронну пошту. Віднесіть відправлення до найближчого Print In-store ParcelShop. Увага! Відправити посилку потрібно протягом трьох діб з моменту отримання коду. Якщо ви не встигли оформити відправлення, зверніться до менеджера онлайн-підтримки на сайті SMART Post Global.

Як оформити посилку без роздрукування документів?

Вкажіть повний перелік вкладених товарів/продуктів/речей, які будете пересилати, під час оформлення митної декларації. Зазначте точну вагу посилки, довжину, ширину й висоту упакованого відправлення. Якщо вкажете некоректні габарити або вагу, ми надішлемо на ваш email детальну інструкцію з подальшими діями.

Якщо у вас виникають складнощі з відправленням або отриманням посилки, зверніться до менеджера.

Служба підтримки в Англії

онлайн-чат на SMART Post Global

контакт-центр: +44 208 638 7878

email: [email protected]

Служба підтримки в Україні

офіційна Facebook-сторінка Укрпошти (писати у Messenger)

контакт-центр: +380 800 300 545

Сервіс працює у тестовому режимі. Якщо ви виявили помилки/баги або не можете скористатися послугою, відправте, будь ласка, лист на [email protected], [email protected].

*При замовленні кур’єрської доставки по Україні. Таку доставку можна замовити у Київ, Львів, Одесу, Харків, Дніпро, Ужгород, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Вінницю, Кропивницький, Черкаси, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Полтаву, Суми, Запоріжжя, Маріуполь (Донецька обл.), Лисичанськ, Сєвєродонецьк й Рубіжне (Луганська обл.)