Про послугу

Відправляйте посилки з Польщі до України вигідно й безпечно разом з InPost, SMART Forwarding та Укрпоштою.

Доставка здійснюється за принципом «із рук у руки», тому це найбезпечніший спосіб відправити одяг, продукти, техніку або інші товари рідним.

Оформити відправлення можна у всіх містах Польщі з доставкою до всіх населених пунктів України.

Переваги послуги

Безпечно

Доставка «з рук у руки»*

Легко

Без друку супровідних документів

Прозоро

Посилку можна відстежити за трек-номером

Вигідно

Об’ємна вага включена в тариф, без прихованих платежів

Партнери проєкту

Partner logo
Partner logo

Щоб скористатися послугою, здійсніть кілька простих кроків

 1. Ознайомтеся з правилами надання послуги та перевірте, чи вкладення дозволене до пересилання. Сформуйте й упакуйте посилку так, щоб упаковка забезпечувала схоронність вкладених товарів, зважте готове відправлення, виміряйте його габарити (висоту, довжину, ширину).
 2. Визначте спосіб відправки службою inPost: InPost Кур’єр або InPost «Без принтера».
 3. Оформте відправлення на сайті SMART Post Global: зазначте вагу й габарити, дані відправника й одержувача, спосіб доставки по Україні (до відділення/кур’єром), заповніть митну декларацію та оплатіть доставку.
 4. Зазначте на посилці ручкою/маркером міжнародний трек-номер, який ви отримали на email, разом із супровідними документами (наприклад: DK000004444GR). Відстежуйте посилку на сайті SMART Post Global або на сайті Укрпошти.

* При замовленні кур’єрської доставки по Україні. Таку доставку можна замовити до Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра, Ужгорода, Луцька, Рівного, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська, Житомира, Хмельницького, Вінниці, Кропивницького, Черкас, Миколаєва, Херсона, Чернігова, Полтави, Сум, Запоріжжя, Маріуполя (Донецька обл.), Лисичанська, Сєвєродонецька й Рубіжного (Луганська обл.)

Часті питання

Потрібно зазначити:

 • прізвище й ім’я відправника та одержувача;
 • повну поштову адресу (країна, область (для України), населений пункт, вулиця, номер будинку та квартири, індекс) відправника й одержувача;
 • мобільний номер телефону відправника та одержувача.

Додатково відправнику потрібно зазначити свій email — від SMART Post ви отримаєте на електронну пошту митні документи, поштові ярлики, чек та рахунок про сплату послуг доставки.

Відправлення посилки в Польщі

Відправити посилку можна кур’єром InPost або через мережу InPost, яка налічує понад 8000 поштоматів і відділень по всій території Польщі. Перед оформленням відправлення, визначте, чи зручно вам буде самостійно роздрукувати супровідні документи, які необхідні для пересилання.

Відправлення посилки з роздрукованими документами

Готову посилку із супровідними документами можна відправити кур’єром InPost або через поштомат InPost.

Якщо хочете надіслати відправлення кур’єром:

 1. Виберіть спосіб доставки «InPost Кур’єр».
 2. Внесіть інформацію про відправника та одержувача, заповніть митну декларацію та отримайте супровідні документи на email.
 3. Прикріпіть роздруковані документи, зазначте на коробці ручкою/маркером міжнародний трек-номер (наприклад: DK000004444GR).
 4. Передайте готове відправлення кур’єру InPost.

Відправлення посилки без роздрукованих документів

Якщо хочете відправляти посилку без друку документів через поштомат або відділення InPost:

 1. Виберіть спосіб доставки InPost «Без принтера».
 2. Внесіть інформацію про відправника та одержувача, заповніть митну декларацію та отримайте SMS із 10-значним кодом зворотної доставки (ZWROT).
 3. Зазначте 10-значний код (ZWROT) на упаковці/коробці великими символами (наприклад: ZWROT 1234567890) та міжнародний трек-номер (наприклад: DK000004444GR).
 4. Віднесіть готове відправлення до будь-якого поштомату або відділення InPost. При відправленні у відділенні InPost, скажіть оператору, що використовуєте код ZWROT та покажіть його на посилці.

Готову посилку з супровідними документами можна відправити кур’єром InPost або через поштомат InPost.

Отримання посилки в Україні

Кур’єром Укрпошти *

У відділенні Укрпошти

Отримайте посилку у будь-якому з 11 тис. поштових відділень по всій Україні. Щоб отримати відправлення, потрібно пред’явити паспорт або інший документ, що підтверджує особу.

Якщо ви не маєте змоги роздрукувати документи, виберіть спосіб відправлення InPost «Без принтера» за допомогою 10-значного коду зворотної доставки (ZWROT). Ви отримаєте код у SMS на мобільний телефон. Отриманий код, разом зі словом «ZWROT» зазначте на упаковці/коробці великими символами (наприклад: ZWROT 1234567890), а відправлення віднесіть до відділення або поштомату InPost. При відправці через відділення InPost потрібно ідентифікувати оператору своє відправлення як ZWROT та зазначити його номер.

Увага! Відправити посилку потрібно протягом трьох діб з моменту отримання коду. Якщо ви не встигли оформити відправлення, зверніться до менеджера онлайн-підтримки на сайті SMART Post Global.

ZWROT

Зазначте повний перелік вкладених товарів/продуктів/речей, які будете пересилати, під час оформлення митної декларації. Зазначте точну вагу посилки, довжину, ширину й висоту упакованого відправлення.

Якщо зазначите некоректні габарити або вагу, ми надішлемо на ваш email детальну інструкцію з подальшими діями.

Відстежувати відправлення можна на сайті SMART Post Global або на сайті Укрпошти.

Відправлення має відповідати таким вимогам

Sizes

Якщо у вас виникають складнощі з відправленням або отриманням посилки, зверніться до менеджера.

Служба підтримки у Польщі:

Служба підтримки в Україні:

Сервіс працює у тестовому режимі. Якщо ви виявили помилки/баги або не можете скористатися послугою, відправте, будь ласка, лист на global@ukrposhta.ua та support@smartpost.global.