Укрпошта відновила авіасполучення до США

04.03.2022
Укрпошта відновила авіасполучення до США: доставлятиме товари МСБ до Нью-Йорка та гуманітарну допомогу в Україну на зворотньому напрямку
 
Укрпошта спільно з партнером - українською авіакомпанією WindRose в рамках чартерної програми підтримки малого та середнього бізнесу відновили доставку відправлень до США через Польщу. Чартер доставлятиме експорт до Нью-Йорка раз на тиждень, а на зворотньому шляху буде доставляти в Україну гуманітарну допомогу.
 
Перший рейс сполученням Варшава—Нью-Йорк заплановано на 8 березня. Укрпошта планує, що такі рейси для перевезення експорту та гуманітарної допомоги стануть в найближчий час регулярними.
 
В США компанія DNIPRO LLC виступає консолідатором та вантажним агентом по прийманню всіх вантажів на свій склад та підготовці вантажу для перевезення. Гуманітарні вантажі примаються на адресу в USA: 645 West 1st Avenue, Roselle, NJ 07203. З питань габаритних обмежень та додаткової інформації прохання звертатись за телефонами +1 (908) 241-2190, +1 (888) 336-4776 [email protected]. До перевезення приймаються медичні засоби та продукти харчування. На всіх коробках слід вказувати «UkrPoshta Dnipro LLC/Humanitarian Aid».
 
Доставка гуманітарних вантажів із Польщі до України й до місця призначення Укрпошта здійснить за власний кошт. Компанія GLOBE AIR CARGO як генеральний агент (GSSA) авіакомпанії WindRose на території США бере на себе виконання всіх необхідних робіт із організації бронювання та координації обслуговування вантажу в аеропорту відправлення.
 
“Ми знайшли можливість підтримати тисячі українських підприємців, аби вони не залишилися без роботи та могли доставляти свої товари на глобальні торговельні майданчики, зокрема на Amazon та Etsy. Оскільки ці маркетплейси долучилися до санкцій проти Росії і заблокували російських продавців, вважаю правильним скористатися ситуацією українським підприємцям і запропонувати свої товари світові. А Укрпошта їм в цьому допоможе. Крім того, чартер на шляху із США до України буде перевозити гуманітарну допомогу від міжнародної спільноти. Це продукти харчування, медичні засоби. На один рейс можна буде завантажити до 40 тонн гуманітарної допомоги. Закликаємо фонди і організації допомогти з коштами для відправки гуманітарних вантажів в нашу державу. Україна потребує вашої підтримки”, - відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.
 
Доставка відправлень із території України до Варшави здійснюватиметься наземним транспортом, попередньо вони пройдуть необхідне митне оформлення на території України. Укрпошта нині забезпечує прийом посилок по всій території України, де це безпечно для працівників та клієнтів, та доставку основними магістралями із областей Західної України, а також магістралями із декількох ключових міст України для відправки посилок за кордон.
Рейси Варшава-Нью-Йорк виконуватимуться в рамках існуючої чартерної програми співпраці Укрпошти та WindRose, якою тільки в 2021 було виконано 96 прямих вантажних рейсів до США.
 
Як раніше повідомлялося, Укрпошта в рамках програми підтримки українських МСБ, які продають свої товари за кордон, звернулася до основних маркетплейсів із проханням підтримати українських продавців, які через напад Росії на Україну в умовах обстрілів та закритого неба не можуть забезпечувати вчасну обробку та відправлення замовлень. Etsy, еBay та Joom першими відгукнулися і вже вжито ряд заходів для підтримки українських продавців. Wish готує пакет допомоги українським продавцям.