Гаряча лінія:    0 800 300 545

Переказ з картки в готівку

Бета-версія сервісу “Переказ з картки в готівку”

Як переказати готівку додому (адресний переказ)?
Щоб переказати грошові кошти на домашню адресу Отримувача, при здійсненні переказу з картки в готівку, оберіть опцію готівка додому (адресний переказ). При виборі опції готівка додому, листоноша принесе переказ за вказаною адресою та передасть безпосередньо в руки Отримувача. Для отримання переказу Отримувача необхідно лише пред’явити листоноші власний паспорт. Такий спосіб переказу зручний тим, що Отримувача не потрібно витрачати час та самостійно відвідувати відділення зв’язку. Опція працює для будь-яких населених пунктів України.

Як переказати готівку на відділення (терміновий переказ)?
Якщо Отримувач, якому Ви переказуєте кошти, проживає в населеному пункті, де наявне автоматизоване відділення Укрпошти, Ви можете скористатися опцією готівка на відділення з (терміновий переказ). Такий переказ надійде до відділення вже через 15 хвилин після відправлення. При відправленні такого переказу, Ви повинні самостійно повідомити Отримувача реєстраційний номер, суму та місце можливого одержання переказу. Для отримання переказу Отримувача потрібно назвати реєстраційний номер переказу та пред’явити паспорт працівнику відділення. Перейдіть за посиланням, щоб перевірити, чи наявні автоматизовані відділення у потрібному Вам населеному пункті.

Список автоматизованих відділень
Переказати готівку на відділення можливо тільки до автоматизованих відділень. Перейдіть за посиланням, щоб перевірити, чи наявні автоматизовані відділення у потрібному Вам населеному пункті.

Як отримати готівку на відділення (терміновий переказ)?
Отримати готівку на відділення можливо у будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти на всій території України. Щоб одержати кошти зверніться до автоматизованого відділення з паспортом та реєстраційним номером поштового переказу.

Яка вартість переказу з картки в готівку?
Вартість переказу при виборі опції готівка додому (адресний переказ) становить: 1% від суми переказу + 19 грн.
Вартість переказу при виборі опції готівка на відділення (терміновий переказ) становить: 1% від суми переказу + 5 грн.
Вартість переказу сплачує відправник. Отримувача отримує переказ на відділенні, або вдома безкоштовно.

Яка максимальна сума одного переказу?
Максимальна сума одного переказу становить 14 999 грн. Для здійснення переказу з банківської картки, перевірте ліміти по картці, що встановлюються на інтернет операції. В разі потреби змінити ліміт, зверніться до Служби підтримки банку, що випустив Вашу картку.

Чому переказ з картки в готівку це зручно?
– Ви пересилаєте кошти в будь-якому зручному місці, для цього потрібен лише комп’ютер, смартфон чи планшет та підключення до мережі Інтернет;
– Вам не потрібно заповнювати жодних паперових документів та витрачати час на відвідування відділень зв’язку;
– Онлайн-сервіс для відправки коштів з картки в готівку доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Чому переказ з картки в готівку це безпечно?
– ПАТ «Укрпошта» – це державна компанія, яка гарантує безпеку та конфіденційність усіх операцій з грошовими коштами;
– Переказ з картки в готівку відповідає міжнародним стандартам безпеки PCI DSS, та здійснюється у відповідності до всіх правил та вимог платіжних систем;
– Відправник самостійно вводить та перевіряє інформацію, а відтак ризик шахрайства та помилкових списань мінімальний;
– Переказ видається Отримувачу тільки при пред’явленні паспорту, а при виборі опції готівка на відділення – Отримувач також повідомляє реєстраційний код переказу, який відомий тільки Відправнику та Отримувачу.